В Стрілковому відбувся турнір з дзюдо, присвячений пам`яті Героїв Небесної Сотні

 Патрiотизм-це одна iз ланок людського характеру. Патрiотизм-великий вияв нескiнченноi любовi до рiдного краю. Патрiотизм,як i честь виховує великих, сильных людей, якi не рахуються iз цiною свого життя i здатнi пожертвувати ним заради рiдноi землi. Саме таких сильних i смiливих виховують в секцiях дзюдо.

 Небесна Сотня-

То в серцях вогонь.

Вiн гаряче палав за Украiну,

Вiднинi тихим спiвом заспокой

Ти,земле,рiдная свою

Свою дитину.

18 лютого в примiщеннi Стрiлкiвськоi ЗОШ I-III ступенiв вiдбувся турнiр по дзюдо, присвячений Героям ,,Небесноi Сотнiˮ при фiнансовiй пiдтримцi Стрiлкiвськоi с/ради, за участю школи та будинку культури.

 На турнирi були присутнi: голова Генiчеськоi РДА, активний учасник  Майдану Воробйов О.С., сотник 34 сотні Майдану, засновник “Центру підтримки патріотів”  Рудник I.А. помiчник народного депутату Хланя С.-Гончарова К. ,голова районної громадської ради, волонтер, учаcник бойових дiй в Афганiстанi Доган В.В., засновник громадськоЇ органiзацiї ,,Волонтерˮ Галько О.С.,, бiйцi 34 ОМПБ, які привітали учасників турніру.

 Ще до початку турнiру бiйцi 34 батальйону дали можливiсть дiтям ознайомитись зi стрiлковою зброєю. Вздовж розмiщених банерiв ,,Героїв Небесноi Сотнiˮ i ,,Героїв АТОˮ , була виставлена почесна варта та розмiщена експозицiя памʼятi полковника Карпенко В.В.

 В 11:00 розпочалось урочисте вiдкриття турнiру. З привiтанням до гостей та учасникiв турнiру звернувся голова РДА , активний учасник Майдану Воробйов О.С., який зробив невеликий екскурс подiй 3-x рiчноi давностi, супроводжуючи свiй виступ слайдами. Були також показанi фото Героїв АТО, наших загиблих землякiв, а також фото бiйцiв, якi продовжують нести службу на кордонах України нашого регiону.

 Зi cльозами на очах присутнi на турнiру слухали виступ учнiв 8 класу Худяк Н. з вiршем ,, Йому би жити,тiльки б житиˮ та пiсню ,,Бачу колiр сонця, чую голос серцяˮ,а також виступ ансамблю ,,Санрайсˮ ‹керiвник Курдюк I.В.› Стрiлкiвського будинку культури, з пiснею ,,Пiшов мiй милий на вiйнуˮ, яка прозвучала вперше.

 Проведення подібного  заходу в самому пiвденному, найбiльш вiддаленному вiд центру, в прикордонному селi, мають велике значення як в планi патріотичного виховання пiдростаючого поколiння,так i для проявлення поваги i памʼятi до героїв та розумiння подiй на сходi України, повідомила “Новому Візиту” голова ради Стрілківської школи, керiвник  гуртка , ,,Патрiотˮ, ,,Джураˮ ˮ Одесюк.Л.А.

Відео “Арабат – інфо“:

 Турнір, присвячений пам’яти Небесної Сотні, цього року зібрав на татамі 65 юних дзюдоїстів Геніческього району. Дівчата боролися у наступних вікових групах: 2006-2008 рр.нн. та 2004-2005 рр.нн., а хлопці – 2007-2008 р.н. та 2005-2006 р.н.;

В кожній групі по декілька вагових категорій. Загалом було розіграно 13 призових комлектів.

За результатом видовищних поєдинків, призери визначилися наступним чином:

команда ГР ДЮСШ (тренер – Халілов Х.Х) посіла 3 третіх, 6 других місць, а переможцями стали:

– Посошко Данил,

– Івашко Микита,

– Салгалов Давід.

Команда федерації спортивної боротьби (тренер Дюкар Р.Б.) – взяли 3 третіх місця, три – других, а перші місця посіли:

– Ібрагімов Сервер,

– Габріелян Габріел,

– Сажнєв Ілля,

– Кравцов Кирил.

Клуб дзюдо “Арабат” (тренер Шаймарданов Д.А):

серед дітей з Щасливцеве 9 посіло третє місце, троє – друге, а перше місце посіли:

– Новосєльцева Дарь’я,

– Молотова Ліза,

– Сеітвелієв Ельдар,

– Сафарова Ліда, яка боролась з хлопцями на равних і жодному з них не програла.

Господарі турніру – стрілковчани, посіли 7 третіх, місць, одне – друге, а чемпіонами в своїх підгрупах стали:

– Наверська Софія,

– Сулейманов Іслям.

 Перед церемонією нагородженя шановний гість з Києва сотник Майдану, Рудник І.А, також звернувся з привітанням до учасників турніру і кожному призеру подарував пам’ятну книгу про історію України. А окремо зробив цінний внесок від “Центра підтримки патріотів” у бібліотечний фонд Стрілківської школи та історичний музей. Всім призерам було вручено медалі, грамоти, книги, а чемпіонам -ще і пам’ятні кубки.

Окрім основних призів, були розподілені по трьох номінаціїях спортивні сумки, передані народним депутатом Сергієм Хланем. Їх було вручено “наймолодшому спортсмену”, дебютанту турніру – Сулейманову Енверу; “За волю до перемоги” – Посошко Данілу, який відмінно боровся в двох вагових категоріях, а також “За кращу техніку” – Габріеляну Габріелу, який продемонстрував відмінні короткострокові поєдинки та броски.

Також потішала велика кількість учасників. Адже це свідчить про те, що дзюдо стає все більш популярним серед дітей та юнаків. Багато хто з батьків були вдячні оргкомітету турніру за його проведення, а в цьому найбільша заслуга саме стрілківської школи, яка прийняла в своїх стінах цей спортивно-патріотичний захід.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

One thought on “В Стрілковому відбувся турнір з дзюдо, присвячений пам`яті Героїв Небесної Сотні

 • 25 Лютого 2017 о 20:36
  Permalink

  Шановна редакціє,акцентую вашу увагу на тексті про участь “сотника Майдану”.Вірно буде 34-й Сотник Самооборони Майдану.Це організована обєднанна структура самоорганізованих попередньо груп-сотень в яку входило 42 слтні і які діяли однією обєднаної силою-підрозділом (координатор Самооборони – Андрій Парубій).Є які називаються сотниками Майдану,можливо вони були,діяли локально самі по собі,ми не можемо знати за всіх.Але це самооргагізована мілітарна сила на протистояння тодіжніх злочинів проти активістів Революції Гідності,саме завдяки організованості якої вистояв Майдан називається Самообороною Майдану http://www.samooboronaua.org/news.php/news/666/group/16

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: