Вчора — акція протесту, сьогодні — робоча зустріч в РДА

18:34:06

Тільки вчора розпочалась акція протесту, а вже сьогодні в Генічеській РДА провели робочу зустріч з контролюючими органами. Про це повідомили в райдержадміністрації.

«З метою підготовки проведення наради у сприянні врегулювання в межах компетенції спірної ситуації між Азово – Сиваським національним природним парком і представниками Асоціації виробників та експортерів водних живих ресурсів «Аква-3000» – підприємцями, що здійснюють вилов лічинок хіронаміди в акваторії Азовського моря, за пропозицією Генічеської РДА було проведено робочу зустріч під головуванням заступника голови РДА Олексія Сищенка та представників Генічеської місцевої прокуратури, Азово-Сиваського національного природного парку, Державної азовської морської екологічної інспекції, Генічеського територіального відділу Азоврибоохорони, відділу у Генічеському районі Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області, за результатами якої прийнято рішення рекомендувати всім учасникам зустрічі з метою ефективного проведення наради стосовно порушеного питання у найкоротші терміни надати до Генічеської РДА наявні документи стосовно існуючих обмежень використання земель водного фонду в межах акваторії Азовського моря«, — йдеться в повідомленні. 

 Нагадаємо, що 15 травня біля будівлі Генічеської райдержадміністрації підприємці та їх робітники, які займаються виловом водних живих ресурсів, провели акцію протесту, яку оголосили безстроковою до вирішення конфлікту.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Вчора — акція протесту, сьогодні — робоча зустріч в РДА: 2 комментария

  • 16 мая 2018 в 19:39
    Permalink

    Подобных встреч можно проводить по десятку на день. Нужен положительный результат для того, чтобы люди могли спокойно работать и кормить свои семьи, хватит «кружева» плести.

  • 17 мая 2018 в 21:02
    Permalink

    главное, что решение принято, и неважно какое, т.к. эти чинуши не могут принять действенное решение

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: