Юлія Тимошенко презентувала Новий економічний курс України (відео)

загрузка...

18:18:01

У п’ятницю, 21 вересня, у Києві відбся Форум «Новий економічний курс України», на якому лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко презентувала програму економічного розвитку держави, який передбачає перехід від олігархічного сировинного устрою до соціальної ринкової економіки інноваційного типу.

Новий економічний курс його ідейна натхненниця назвала «фундаментальним аналізом того, що відбувається в Україні» і ще раз закликала інтелектуалів – науковців, громадських активістів, підприємців – разом із нею подумати, як проект можна вдосконалити, і як прискорити процес побудови сильної, економічно незалежної держави.

Голова партії «Батьківщина» наголосила, що головна проблема України – неефективне управління. Десятки виборів та дві революції змінювали лише обличчя при владі, залишаючи недоторканною систему.

Сьогодні, переконана Тимошенко, державі потрібен новий Основний закон – нові суспільні правила, розроблені та ухвалені народом на референдумі, а не політиками у Верховній Раді. Нова народна Конституція подолає двовладдя президента та прем’єра, допустить інтелектуалів до управління державою, зробить владу відповідальною перед суспільством, запровадить реальне правосуддя та сильне самоврядування, наголосила вона. Лише на таких умовах економіка зможе розвиватися, забезпечуючи добробут кожного українця, впевнена Юлія Тимошенко.

У заході взяли участь міжнародні економісти, фінансисти, підприємці, експерти та представники громадянського суспільства, які працювали над програмою розвитку.

На форумі була присутня і представницька делегація районів Херсонщини, які входять до 185 виборчого округу. Її очолював керівник штабу виборчого округу №185 ВО “Батьківщина”та кандидат у народні депутати України на майбутніх виборах  Олександр Кістечок

Делегація 185 виборчого округу
Представники Генічеського району на Форумі

ВІДЕО:

400-сторінкова праця доступна на сайті Нового курсу України в розділі Матеріали. Пряме посилання

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: