Зеленський з Тимошенко можуть об’єднатися заради змін

22:18

Люди підтримують рішення Президента розігнати парламент. 72% українців вважають це рішення правильним. Такі данні наводить соціологічна група Рейтинг.

Та розпустити Раду – лише початок докорінної зміни влади. Після обрання нового парламенту необхідно створювати коаліцію і призначати уряд. Саме Уряд відповідає за рівень життя людей, за зміну тарифів, збільшення зарплат, соціальну політику. Оскільки коаліція формує уряд, сьогодні важливо спрогнозувати, якою буде коаліція.

Наразі 5 відсотковий бар’єр гарантовано долають чотири партії:

 Слуга Народу

 Опозиційна Платформа “За життя”

 Батьківщина

 БПП

Сила і Честь Ігоря Смешка балансує на межі проходження. Наразі їх потрапляння у Раду малоймовірне.

За такого складу парламенту, Слузі Народу доведеться об’єднуватись з досвідченими політиками.

Об’єднання з Опозиційною платформою Юрія Бойка неприйнятне. Зеленський вже заявляв, що не буде об’єднуватись з тими, хто їздить домовлятися з Путіним. Коаліція Слуги Народу та БПП – теж поганий варіант. Коли очікують засудження оточення Порошенка, об’єднатись з його партією – смертний вирок.

Ефективну коаліцію можна створити з Батьківщиною. Вона не наразить Зеленського на суспільний спротив. Тим паче, що позиції Зеленського у багатьох питаннях тотожні з Тимошенко: народовладдя, судова реформа, референдуми тощо. Та й команда Тимошенко посилить Зеленського досвідом. Адже у Тимошенко є чіткий покроковий план, як змінити життя людей на краще. Цей план Юлія Тимошенко виклала у Новому Курсі, який дозволить у найкоротші строки відновити справедливість.

В ефірі програми «Право на владу» на 1+1 Юлія Тимошенко довела, що готова допомагати новому президенту. Вона передала Голові адміністрації Володимира Зеленського проекти указів, які дозволять за кілька днів знизити тарифи для людей.

За таких умов, виборча кампанія буде проходити під гаслом: “обираємо Прем’єр-міністра”.

Сергій Биков, Голова аналітичного центру «ІНПОЛІТ»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
загрузка...

One thought on “Зеленський з Тимошенко можуть об’єднатися заради змін

 • 29 Травня 2019 о 08:15
  Permalink

  “Экс-замглавы администрации президента Андрей Портнов подал в Государственное бюро расследований четвертое заявление на экс-президента Украины Петра Порошенко, при котором он проживал за границей. По словам Портнова, у него есть еще десятки подобных заявлений.

  Новое заявление касается назначения членов Высшего совета правосудия. Портнов заявил в ГБР, что Порошенко противоправно изменил ключевые условия конкурса по отбору кандидатов для назначения в ВСП, фактически отстранив от него конкурсную комиссию.

  Он усматривает в действиях Порошенко признаки преступлений, предусмотренных ст.109 (захват власти) и 382 (невыполнение решения суда) Уголовного кодекса…..
  Накануне ГБР завело дело на Порошенко по заявлению юриста Андрея Портнова. Его подозревают в государственной измене и превышении судебных полномочий в связи с инцидентом у Керченского пролива в ноябре прошлого года.”
  https://comments.ua/politics/660787-portnov-podal-gbr-chetvertoe-zayavlenie.html

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: