Найбільша проблема Нижніх Сірогоз – стан доріг

загрузка...

11 січня селищний голова Дмитро Такаджи разом з першим заступником голови районної державної адміністрації Оксаною Полуекто взяли участь в обласній селекторній нараді з проблемних питань області, яка проходила в режимі онлайн-конференції.     

Цього тижня на нараді заслуховувалися саме проблемні питання Нижньосірогозької селищної територіальної громади та шляхи їх вирішення, повідомляє пресслужба селищради.

Так, як основною проблемою громади залишається саме стан автомобільних доріг, загальна протяжність яких становить – 236,9 км, тож, в першу чергу, керівництву області озвучили саме дану проблему, адже дороги нормально не ремонтувалися близько 20 років, в результаті чого, на окремих ділянках дорожнє покриття знаходиться вкрай в жахливому стані і є непроїзним.       

У 2020 році в рамках проєкту «Експлуатаційне утримання та поточний дрібний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення Херсонської області»  нам вдалося відновити деякі з них та проблема залишається.

На сьогодні ремонтних робіт потребують дороги загального користування  державного значення Нижні Сірогози –  Верхній Рогачик та Велика Лепетиха – Нижні Сірогози – Генічеськ по території територіальної громади. На даних дорогах Філією «Нижньосірогозький райавтодор» за кошти державного бюджету у 2020 році були проведені роботи з ямкового ремонту та у зв’язку з припиненням фінансування роботи не були завершені.    Серед доріг загального користування місцевого значення першочергового ремонту потребують автошляхи, які мають біло-щебеневе покриття, це:  Анатолівка – Догмарівка; Першопокровка – Дем’янівка; Чеховка – Верби та ділянка від автомобільної дороги Верби – М-14 до села Донцове.     

Дані автомобільні дороги є сполучними з об’єктами соціальної інфраструктури територіальної громади та обласного центру, ними здійснюються маршрути шкільних та рейсових автобусів.

Дану проблему можна вирішити, включивши їх до Переліку проведення капітального та поточного ремонтів для Служби автомобільних доріг у Херсонській області, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету, при цьому забезпечивши співфінансування проведення ремонтних робіт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: