Абітурієнтів запрошують здобути військову освіту

Якщо Ви вирішили пов’язати свою долю із захистом Батьківщини та поповнити лави кращих синів та дочок України, тоді запрошуємо Вас на навчання до вищих військових навчальних закладів.

Генічеський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів для вступу у вищі військові навчальні заклади Міністерства оборони України із числа цивільної молоді та ліцеїстів віком від 17 до 30 років, в тому числі ті, яким 17 років виповняється в рік зарахування на навчання.

Переваги здобуття військової освіти:

1. Безкоштовне навчання.

 2. Гарантоване працевлаштування в Збройних Сил України.

3. Грошове забезпечення від 13 000 грн.

4. Отримання житла за рахунок держави.

5. Речове забезпечення у відповідності до норм забезпечення.

6. Використання щорічної основної відпустки із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.

7. Отримання підйомної допомоги в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50 % розмірі місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї військовослужбовця, який переїжджає з ним на нове місце військової служби.

8. Забезпечення військовослужбовців за контрактом безкоштовними обідами у робочі дні (або за бажанням грошовою компенсацією у розмірі вартості набору продуктів на приготування обіду).

9. Безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичних закладах охорони здоров’я.

10. Право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристичних базах Міністерства оборони України (один раз на рік).

11. Право на пенсійне забезпечення.

У ВАС є можливість подати документи в ВІЙСЬКОВИЙ вуз та ЦИВІЛЬНИЙ ОДНОЧАСНО.

Під час вступної компанії 2019 року приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018 та 2019 року, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Оцінки з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються лише сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2018 та 2019 років

Всі бажаючі вступити до вищих військових навчальних закладів повинні до 01.04.2019 року звернутись до Генічеського районного військового комісаріату у відділення комплектування та призову для подання заяви, проходження медичної комісії та оформлення особової справи.

Довідник вступнику – http://www.mil.gov.ua/content/education/Dovidnyk_vstup_VVNZ_2019.pdf

Перелік вищих військових навчальних закладів – http://www.mil.gov.ua/diyalnist/vijskova-osvita-na-tauka/vvnz-ta-vnp-vnz-prohodzhennya-vijskovoi-sluzhbi-za-kontraktom.html

За довідкою звертатися за адресою: м. Генічеськ, просп. Миру, 71тел. 3-23-6

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: