Боротьба за ділянку для водної поліції продовжується (відео)

загрузка...

На сесії Генічеської міськради загострилася боротьба за земельну ділянку для водної поліції. При чому депутатів, які стають на сторону правоохоронців, становиться щораз більше.

Так Петро Малеваний надав проект рішення про виділення земельної ділянки в постійне користування для розміщення причалу службових катерів площею 1,5 сотки. За словами Малеваного, ця ділянка потрібна державному органу для сумлінного виконання службових обов’язків та захисту району.

А депутат Ігор Скляренко зазначив, що водну поліцію спеціально протиставляють генічеським рибакам як ворога. І це не правда. Поліцейські виконують свої функції по всьому узбережжю, у тому числі в розкритті злочинів і охорони громадського порядку.

Став на захист водної поліції і Анатолій Харламов, який наголосив, що для порядку цей орган дуже потрібен майбутній ОТГ.

Проте частина депутатів активно противилась такому рішенню. Особливо це стосується Олександра Пінаєва. Між ним та начальником водної поліції Максимом Жарковим на сесії виникла перепалка зі взаємними звинуваченнями.

Особисто мені ця ділянка не потрібна. Я хочу у Генічеську залишити після себе щось корисне, щоб люди казали – він був на своєму місці“, – розповів Жарков.

Мало того, Максим Жарков звинуватив голову депутатської земельної комісії у лобіюванні своїх інтересів на цю земельну ділянку. Той звинувачення спростував.

Нейтральну сторону зайняло керівництво міста.

Тому під час голосування за проєкт рішення про виділення земельної ділянки не вистачило лише 2 голоси. На що депутат Іван Осташевський звинуватив мера Олександра Тулупова в неприйнятній, на його думку, для керівника міста позиції – “утримався”.

А далі почалося найцікавіше.

За порядком денним почали розглядати питання про виставлення спірної земельної ділянки на аукціон. На сесії пояснили, що з таким проханням звернувся громадянин. Проте ім’я цього громадянина не назвали. В результаті голосування проект про аукціон отримав позитивне рішення з перевагою лише в один голос.

Але депутат Анатолій Харламов заявив, що помилився, після чого частина депутатів зажадали переголосування. Спочатку головуючий відмовив у переголосування, але після вивчення регламенту та закону про місцеве самоврядування проект знову поставили на голосування. Як результат, рішення про аукціон не пройшло, с другої спроби отримавши ще менше голосів.

Отже 1,5 сотки спірної земельної ділянки досі залишаються незайманими…

Докладно у нашому відео:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 • 39
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

One thought on “Боротьба за ділянку для водної поліції продовжується (відео)

 • 1 Серпня 2020 о 16:53
  Permalink

  Как бы я не относился к водной полиции ( это из-за пьянки в прошлом году), нужный земельный участок необходимо им выделить , несмотря на все попытки мошенников из “гордэпсообщества” прихватизировать этот участок для собственных корыстных целей. Респект тем гордепам ,которые голосуют за положительное решение в пользу полиции. Аминь.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: