«Царська дорога» в Стрілковому: нові факти

загрузка...

12:41:39

Влада Херсонщини готується будувати дорогу до елітних земельних ділянок на Азовському узбережжі Арабатської стрілки. Місцевим жителям, які також потребують асфальтованої вулиці, пропонують чекати наступного року.

Скандал навколо «царської дороги» до арабатських пляжів набирає обертів. Мешканці Стрілкового обурені: центральна вулиця села, на якій розташовані усі об’єкти соціальної інфраструктури, не асфальтована споконвіку, але місцева влада захищає рішення керівництва Херсонської області про будівництво дороги по вулиці Береговій, де наразі нема не тільки дорожнього покриття, а й будівель – майже суцільний пустир.

Втім, стверджує голова Генічеської РДА Олександр Воробйов, земля біля пляжів давно поділена між потрібними людьми. А губернатор Херсонської області Андрій Гордєєв каже, що будівництво дороги до пляжів допоможе залучити швидкі інвестиції у розвиток інфраструктури. Це, на його думку, приоритетніше за асфальтування центральної вулиці Стрілкового. Щоправда, вулицею Центральною він теж обіцяє зайнятися – але наступного року.

Обіцяє Гордєєв також і посилене дорожне покриття, що витримає навалу будівельної техніки, яка вочевидь поїде вулицею Береговою освоювати нарізані депутатам та чиновникам земельні ділянки. Але звідки взятися якісній дорозі, коли переможець тендеру на її реконструкцію не має власної техніки, проте має скандальну репутацію?

Сюжет Анастасії Шевченко, Центр журналістських розслідувань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

8 thoughts on “«Царська дорога» в Стрілковому: нові факти

 • 3 Серпня 2018 о 12:52
  Permalink

  Гордеев наверняка  урвал там хороший кусочек земли,только интересно,на кого он ее оформил,скорее всего на водителя

 • 3 Серпня 2018 о 13:38
  Permalink

  Втім, стверджує голова Генічеської РДА Олександр Воробйов, земля біля пляжів давно поділена між потрібними людьми.

   
  как говорится чья бы корова мычала 

 • 3 Серпня 2018 о 14:59
  Permalink

  СТРЕЛКОВОЕ славится обилием ароматной радиоактивной пыли !!!приезжайте и наслаждайтесь…только здесь вы долго  и бесплатно можете гробить своё здоровье !!!

 • 3 Серпня 2018 о 19:28
  Permalink

  Смотришь на эти брехливые рыла и понимаешь ,что эта публика делает всё возможное и зависящее от них для возвращения из небытия ,куда загнал его украинский народ ,своего шефа- Яныка. Что касается непосредственно главы генической РГА – ВРБ ПНХ!!!

 • 3 Серпня 2018 о 22:14
  Permalink

  Читаєш та дивується,який жах та сором. СТІЛКОВЕ ЦЕНТР ВСЕСВІТУ!!!Усім до нього є діло. Ви всі знаєте що і як краще,пишучи увесь цей несмак. Підбурюєте жителів та чекаєте шо БУДЕ далі. Вам цікаво своїми супер порадами створювати негатив.Дивишся як у вас усе добре ,впорядковано та наведено лад. Будь-які інші публікації таке враження що навіть не читають-не цікаво. А навколо нашого села круговерть. ВИНИКАЄ ПИТАННЯ-ЧОМУ? ЦІКАВО ЧИ УСІ НАД ЦИМ ЗАМИСЛИЛИСЯ???
  ЦЕ ТАКА АКЦІЯ???
  АЛЕ ЯКА ЇЇ МЕТА?
  І не кажіть що ви бореться з корупцією. Лише у цьому селі ? Поряд гроші,які кладуться до кишені такого інтересу не викликали. І земля там ІНША?  АЛЕ НЕ ЦІКАВА……Знову цікаво ЧОМУ? 
  ТАМ МОЖНА БРАТИ?ТАКА боротьба? Мабуть є те чого нам не кажуть,але мають на увазі у майбутньому?….?………Питань ВИНИКАЄ багато, тому навіть не здивуюся якщо забанять.
  І взагалі дуже шкода що люди не пишуть показуючи своє справжнє лице.УСІ б повинні були знати своїх героїв. Бо язикатих повно,а як сміття збирати то ми в кущах.

  • 3 Серпня 2018 о 22:35
   Permalink

   777
   3 августа 2018 в 22:14
   …І взагалі дуже шкода що люди не пишуть показуючи своє справжнє лице.УСІ б повинні були знати своїх героїв. Бо язикатих повно,а як сміття збирати то ми в кущах.

   І уе все написала людина, яка сама сховала своє обличча. Оце так Лицемірство! 33

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: