Підприємця, який займається виловом личинки хіронаміди, притягнули до адміністративної відповідальності

19:41:30

28 грудня 2017 року Генічеським районним судом розглянута справа про адміністративне правопорушення відносно приватного підприємця, який займався на території  Азово-Сиваського національного природного парку промисловим виловом личинки хіронаміди.

 Як встановлено під час судового розгляду, вилов проводився бригадою підприємця на території Азово-Сиваського національного природного парку, що заборонено діючим законодавством України, дозволяється лише здійснення наукової діяльності.

Правопорушник заперечував, що дана територія є  територією Азово-Сиваського національного природного парку.

Але, проектом  організації території Азово-Сиваського національного природного парку охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об’єктів, затвердженим наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища від 09 лютого 2010 року № 67,  визначено координати та межі національного природного парку, зокрема частина Центрального Сиваша межує на півдні з Автономною республікою Крим (від дамби між мисами Кутара і Джангара на заході з автомобільним мостом через Чонгарську протоку на сході), а на півночі (вздовж берега) з адміністративними кордонами Генічеського і Новотроїцького районів Херсонської області.

Правопорушника притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді максимального розміру  штрафу – 408 гривень, а також  стягнуто судовий збір у розмірі 320 гривень на користь держави.

 Раніше “Новий Візит” повідомляв, що між Чонгарськими підприємцями, що  займаються виловом личинки хіронаміди, та співробітниками Держприкордонслужби і Азово-Сиваського національного природного парку, стався конфлікт, який став темою позачергової сесії Чонгарської селищної ради.


Читати за темою: 

Возле Чонгара обнаружили рыбаков, которые готовились к вылову “мотыля”

 ЧОНГАРСКИЕ ДЕПУТАТЫ ПОЖАЛОВАЛИСЬ ПРЕМЬЕР-МИНИСТРУ УКРАИНЫ НА ПОГРАНИЧНИКОВ И СОТРУДНИКОВ НАЦИОНАЛЬНОГО ПАРКА


 На сесії було прийняте рішення про звернення до Прем`єр-Міністра України з приводу ймовірного тиску на підприємницьку діяльність.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Підписуйтесь на групу "Новий Візит" в Viber

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: