Дружина заступника голови Херсонської ОДА придбала «Медіапівдень»

загрузка...

15:22

23 листопада минулого року у Херсоні було зареєстровано ТОВ «Медіапівдень».. Згідно даних Ю.Контрол https://youcontrol.com.ua/contractor/?id=27694137., основні види діяльності ТОВ – рекламні агентства та друкування іншої продукції.Серед засновників ТОВ БАЛОНЬ ІЛОНА СЕРГІЇВНАз 33,0000%внеску в справу в 990 тис грн.. Директором «Медіапівдень» є Попов Олег Михайлович. Розмір статутного капіталу ТОВ становить 3 млн грн..

Нагадаємо, що чоловіком Балонь Ілони Сергіївни є заступник голови Херсонської ОДА – Балонь Андрій Михайлович.

Андрій Михайлович займає посаду в Херсонській ОДА з травня 2017 року. До того Балонь працював першим заступником начальника Управління МВС України в Полтавській області – начальником слідчого управління,в м. Полтава.

По інформації сайту ОДА, Балонь є заступником голови обласної державної адміністрації з гуманітарних питань, фінансів, взаємодії з правоохоронними органами. Відповідає Балонь за реалізацію державної політики та виконання регіональних програм у сфері фінансів, освіти, науки та молоді, фізичної культури та спорту, охорони здоров’я, культури, туризму та курортів, правоохоронної діяльності; Організовує здійснення державного контролю за реалізацією заходів щодо виконання законів України, актів і доручень Президента України, Кабінету М іністрів України, інших нормативних документів з питань освіти, науки та молоді, фізичної культури та спорту, охорони здоров’я, культури, що належать до сфери управління обласної державної адміністрації; проводить відповідну роботу щодо їх матеріального та фінансового забезпечення.

У межах своїх повноважень сприяє впровадженню інноваційних заходів, залученню інвестицій, спрямованих на розвиток гуманітарної сфери області, проведенню аналізу виконання інноваційних проектів та їх експертизи…

Згідно відкритих джерел, сімя Балонь володіє трьома великими квартирами та елітними авто:фольксваген туарег 2011 року, ягуар XF 2015, фольксваген джетта 2015р.

Згідно декларації чиновника основним годувальником у сімї є дружина, бо вона являється ще власником ТОВ “ЛЕД-ІС”, в котрому минулого року заробила майже мільйон гривень.

Сам же Андрій Балонь в минулому році задекларував 220 тис грн. на державній службі.Хоча основні вклади на банківських рахунках у дол. США має якраз Андрій Михайлович – біля 200 тис дол. США, на рахунках Ілони Сергіївни – 50 тис дол. США.

Отже в ТОВ “ЛЕД-ІС” власником котрого є дружинаБалоня- Ілона Сергіївна отримала дохід від зайняття підприємницькою діяльністю в 968 тис грн. Згідно даних Ю.Контрол, розмір внеску в статутний фонд вказаної ТОВ від Ілони Сергіївни-150 грн. Загалом же статутний фонд ТОВ “ЛЕД-ІС”становить 1тис 500 грн.

В той же час Ю.Контрол попереджає, що невідповідність фінансових ресурсів обсягам здійснюваної діяльності може свідчити про фіктивність компанії. Малий статутний капітал точно не може вважатись гарантією надійності партнера. Розмір статутного капіталу менший, ніж законодавчо встановлений мінімум (для акціонерних товариств, банківської, фінансової, страхової сфери) і т.д. може свідчити про наявність фінансових проблем, ризики анулювання ліцензій (якщо це умова ліцензування), відмови в отриманні кредитування тощо. Чим нижче цей показник, тим вище ризик співпраці з контрагентом.

Окрім того, ТОВ “ЛЕД-ІС”має податковий борг.

Так 09 листопада 2018 року за позовом Головного управління ДФС у Житомирській області до ТОВ “ЛЕД-ІС”Житомирський окружний адміністративний суд прийняв рішення стягнути з рахунків у банку, що обслуговують Товариство з обмеженою відповідальністю “ЛЕД-ІС” (на користь Державного бюджету в особі Головного управління ДФС у Житомирській податковий борг в сумі 98 тис 545 грн.

Виходить, що дружина чиновника отримує мільйони та судиться з державою через несплату податків.

Без Границ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: