Чиновники Генічеської РДА знову не надають відповіді на інформаційні запити громадян

19:14:06

Як повідомлялося раніше, 16 січня 2018 року Генічеським районним судом розглянуто протокол про адміністративне правопорушення відносно голови Генічеської районної державної адміністрації щодо ненадання останнім відповіді на інформаційні запити громадян.

 29 січня 2018 року аналогічна справа була розглянута судом відносно заступника Генічеської РДА.

Відповідно до адміністративного протоколу, складеного Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини 10 листопада 2015 р. громадянин К. звернувся до завідувача сектору містобудування та архітектури Генічеської районної державної адміністрації Херсонської області із трьома запитами у порядку, передбаченому Законом України «Про доступ до публічної інформації», у яких просив надати відповіді з питань наявності повноважень у завідуючої сектором містобудування та архітектури Генічеської РДА на розробку детальних планів за межами населених пунктів, та просив надати копії розпоряджень РДА щодо розробки таких планів.

 Але, листом першого заступника голови Генічеської РДА заявнику було відмовлено у наданні запитуваної інформації з тих підстав, що запити на інформацію, адресовані не голові Генічеської РДА, а посадовій особі структурного підрозділу Генічеської РДА.

Чиновник у судовому засіданні свою вину в правопорушенні не визнав та пояснив, що діяв правомірно, оскільки запит про надання публічної інформації був адресований не голові Генічеської РДА, а начальнику сектору, і взагалі, відповідь на запит готував юрист, а він підписав не дивлячись, через надмірну зайнятість. Просив справу закрити у зв’язку з закінченням строків накладення адміністративного стягнення.

Суд критично оцінив пояснення заступника голови РДА та вважає, що в його діях наявні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченного ч.2 ст. 212-3 КУпАП.

 Враховуючи, що сплинув строк притягнення до адміністративної відповідальності – правопорушення вчинене 17 листопада 2015 р., а матеріали справи надійшли до Генічеського районного суду 11 січня 2018 року, тобто після закінчення строків притягнення до адміністративної відповідальності, провадження було закрито.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

2 thoughts on “Чиновники Генічеської РДА знову не надають відповіді на інформаційні запити громадян

 • 31 Січня 2018 о 20:18
  Permalink

  Я попереджала раніше: Голова Генічеської РДА уникнув покарання
  “Так в решті решт посадовець потрібну інформацію надав чи ні? Бо якщо ні, тоді голова Генічеської РДА тепер може кожного разу класти «свого горобчика» на будь-які звернення громадян! Схема вже ним перевірена та опрацьована — ніякої відповідальності за порушення закону не отримає!”

  Тепер до цього красеня: Олександр Степанович Воробьйов, голова Генічеської районної державної адміністрації.


  Додаємо ще й цього: Олексій Анатолійович Сищенко, перший заступник голови Генічеської районної державної адміністрації

  Обидва порушники, які уникнули покарання.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: