На Арабатській Стрілці з’явився дорожній знак населенного пункту задовго до житлової зони (фото)

загрузка...

По дорозі на Арабатську стрілку нещодавно з’явився дорожній знак, вказуючий на населений пункт “Генічеська Гірка”.

Здається, чого ж тут дивного? Але інформаційний знак на білому фоні знаходиться за другим мостом на відстані більше 5 км до початку житлової зони Генгірки.

На задньому фоні видно “Ластівчине гніздо”

Тож усі транспортні засоби починаючи від другого мосту в сторону Арабатки повинні рухатись з обмеженням швидкості як для населенного пункту – 50 км/год.

Звісно, такого скоростного режиму ніхто не дотримується, а патрульних на цій ділянці ще не помічено. Та чи надовго?

Крім того, законність встановлення дорожнього знаку в цьому місці визиває великі сумніви.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

23 thoughts on “На Арабатській Стрілці з’явився дорожній знак населенного пункту задовго до житлової зони (фото)

 • 20 Вересня 2020 о 21:05
  Permalink

  Тепер від другого мосту аж до закінчення с. Щасливцеве обмеження швидкості 50 км/год.

  Це як раз той випадок, коли Плохушко знову начудив. Знак переніс, а встановити знаки на ці зону обмеження швидкості 90 км/год. забув. Це ж витрачати гроші громади треба, проте якщо наприкінці каденції треба якнайбільше додеребанити, то хто там піклуватиметься про громадян, правда, Плохушко?

 • 20 Вересня 2020 о 21:11
  Permalink

  Голова Щасливцевської сільради Плохушко, ви розумієте, що просто іншим напаскудили?🤔

  Ви розумієте, що треба встановити інше обмеження швидкості та виправити свою помилку?🤔

  До перевиборів залишилося 35 діб… Не плюйте на людей.🙄

 • 20 Вересня 2020 о 22:00
  Permalink

  Как кандидат на голову ОТГ, ты считаешь что ПДД ошибочны, и в населённом пункте надо ставить знак 90, ну а можно ещё насыпать земельки по центру дороги и тогда 110.

  • 20 Вересня 2020 о 22:15
   Permalink

   Anonim:”Как кандидат на голову ОТГ, ты считаешь что ПДД ошибочны, и в населённом пункте надо ставить знак 90, ну а можно ещё насыпать земельки по центру дороги и тогда 110.” (с)

   Ну який там Anonim, не смешіть. Плохушко, перелогіньтесь. 🙂

   Розумію, що з цього приводу вашої освіти може не вистачати, тому, щоб не принизити вашу гідність, натякну, чинне законодавство України дозволяє місцевому органу самоврядування визначати на якій ділянці дороги має діяти яке обмеження. Просто, передивіться як в інших містах, місцеві ради на проспектах та інших дорогах в межах населенного пункту встановили швидкість 90 км/год. 😉

   • 20 Вересня 2020 о 22:25
    Permalink

    Чушь не неси, я под этим логином на этом сайте уже много лет, И моя фамилия не Плохушко, а у тебя словесный понос. Если уж решила пойти в политику, то наверное надо включать мозг, хоть иногда и говорить проверенные факты.

    • 20 Вересня 2020 о 22:30
     Permalink

     Ну а по поводу ограничения скорости, закон может и позволяет изменять ограничения на разных участках, но местные власти этого не сделали, и ты же должна знать лучше меня, что у нас не монархия.

    • 20 Вересня 2020 о 22:53
     Permalink

     “Чушь не неси, я под этим логином на этом сайте уже много лет, И моя фамилия не Плохушко, а у тебя словесный понос. Если уж решила пойти в политику, то наверное надо включать мозг, хоть иногда и говорить проверенные факты.” (с)

     Там вообще то был смайлик. Это ни на что не немекает? 😉

     Ну, ладно. Не Плохушко, а фейковый антикоррупционер, который за несколько участков земли быстро перекрасился и стал шестеркой “семьи”.

     Не Плохушко, а должник Плохушки. Сильно все поменялось? Так лучше? “Антикоровец”? Тебя Порошенко тоже выгнали из “ЕС” когда выгоняли всех остальных недавно?

     https://www.vizit.ks.ua/uncategorized/top-kolishni-chleni-yevropejsko%d1%97-solidarnosti-zayavlyayut-pro-rozval-parti%d1%97-na-xersonshhini-video/

   • 20 Вересня 2020 о 22:26
    Permalink

    Ось Вам, Плохушко, наочний приклад як на деяких дорогах збільшено в населеному пункти швидкість руху до 80 км/год.

    “В Киеве в перечень, где будет действовать ограничение скорости движения 80, а не 50 км/ч в период с 1 апреля по 1 ноября, вошли 17 участков.”

    https://www.ukrinform.ru/rubric-kyiv/2672203-na-17-ulicah-kieva-razresili-skorost-do-80-kilometrov.html

     • 20 Вересня 2020 о 22:34
      Permalink

      Я Вам вже і рішення місцевої ради знайшла. І в ньому вже перелік статей згадується, на яке спирається таке рішення. Вам, навіть, тепер і думати не треба, просто, змініть назви та адреси на ті, що вам треба. Будь ласка.

      Ось приклад:

      “РІШЕННЯ
      від 9 жовтня 2018 року N 1739/5803

      Про перелік ділянок доріг, на яких дозволяється швидкість руху транспортних засобів до 80 км/год. у період з 01 квітня до 01 листопада
      Відповідно до статей 5, 6 Закону України “Про дорожній рух”, пункту 12.8 розділу 12 Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 року N 1306, а також з метою підвищення пропускної спроможності окремих ділянок доріг міста Києва Київська міська рада вирішила:

      1. Визначити перелік ділянок доріг, на яких дозволяється швидкість руху транспортних засобів до 80 км/год. у період з 01 квітня до 01 листопада, згідно з додатком до цього рішення.

      2. Комунальному підприємству “Центр організації дорожнього руху”:

      2.1. Розробити та погодити з Управлінням патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції і подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схеми організації дорожнього руху з встановленням необхідних дорожніх знаків та нанесенням відповідної дорожньої розмітки на ділянках доріг, зазначених у додатку до цього рішення.

      2.2. Встановити дорожні знаки, які визначають дозволену швидкість руху транспортних засобів на ділянках доріг, зазначених у додатку до цього рішення, та схем, розроблених, погоджених та затверджених відповідно до підпункту 2.1 пункту 2 цього рішення.

      3. Комунальній корпорації “Київавтодор” нанести необхідну дорожню розмітку на ділянках доріг, зазначених у додатку до цього рішення, та схем, розроблених, погоджених та затверджених відповідно до підпункту 2.1 пункту 2 цього рішення.

      4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань транспорту, зв’язку та реклами.

      Київський міський голова

      В. Кличко”

      Додаток
      до рішення Київської міської ради
      09.10.2018 N 1739/5803

      Перелік ділянок доріг, на яких дозволяється швидкість руху транспортних засобів до 80 км/год. у період з 01 квітня до 01 листопада
      N п/п

      Адреса

      1.

      просп. Перемоги (від Повітрофлотського шляхопроводу до вул. Чорнобильської)…. (с)

      • 20 Вересня 2020 о 22:44
       Permalink

       Да ты бы лучше поискала и запомнила какие населеные пункты в районе, и их границы. И мне вообще фиолетово, что там в Киеве за решения принимают. И если ты считаешь, что увеличение скорости на дорогах, это первоочередная задача власти, то тебе явно надо переосмыслить приоритеты.

       • 20 Вересня 2020 о 22:57
        Permalink

        Новосельцев, не подгорайте. Вы молодец. Отработали. Может теперь Плохушко еще че-нить вам выделит. Можете успокоиться. Вас оценили.

 • 20 Вересня 2020 о 23:01
  Permalink

  А вообще очередной пример.

  Только вчера я обратила внимание на то, как резко возбуждаются воры, мошенники, “схемщики” и их соучастники на мои комментарии. 😉

  https://www.vizit.ks.ua/uncategorized/pershim-oficijnim-kandidatom-na-golovu-genichesko%d1%97-mtg-stala-irina-pilipchuk/#comment-21227

 • 20 Вересня 2020 о 23:16
  Permalink

  А так с твоих комментариев выше, получается я и Плохушко, я и Новосельцев, хотя не тем не другим не являюсь, и из всего выше написанного тобой большинство враньё – ты настоящий политик. Говорим не думаю. Поздравляю движешься в нужном направлении. Бедные твои избиратели

  • 21 Вересня 2020 о 07:46
   Permalink

   Вы точно апонент или его представитель , так оболгать порядочного человека .. .
   Возможно вы ещё мало знаете об окружающем вас мире .. .

 • 21 Вересня 2020 о 08:45
  Permalink

  Віктор Плохушко, якщо так кортило позначити межі села, можна було би встановити дорожній знак 5.47.
  Але ж ні, поставили дорожній знак 5.45., тепер окрім меж села діють обмеження швидкості…🤔

  Нагадую вам про різницю між знаками 5.45 та 5.47:

  https://roadrules.com.ua/pdr-ukraini/pdr-znaki-rozmitka/info-znaki/info-znaki.html

 • 21 Вересня 2020 о 13:05
  Permalink

  Ирина, чё ж Вы такая предвзятая по отношению к Плохушко? Какие-то личные обиды? Постоянная и необоснованная травля, клевета. Он правильно делает, что не вступает в полемику с Вами. Оно ж видно, что бесполезно. Многие справедливо поднимаемые Вами вопросы меркнут на фоне этой грязи, которую Вы старательно разводите. И , поверьте, это играет больше против Вас, тот случай, когда Ваша попу-лярность идёт Вам во вред. Палата номер 6, ей богу. За громаду страшно в случае, не приведи, Господи! Вашей победы.

  • 21 Вересня 2020 о 14:22
   Permalink

   Сплошная лож и клевета.
   Либо вы не знаете этого человека , либо поливаете грязью.
   Ирина не из тех людей которая будет безосновательно что либо писать , или оргументировать.
   Вы в этом ещё много-много раз убедитесь.

 • 23 Вересня 2020 о 20:10
  Permalink

  А че вы на Плохушку ) накинулись? Почему никто не говорит, о том, что ему установку знака согласовал какой-то долбодятел из органов МВД? Или Плохушко самовольно установил? )))

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: