На Херсонщині виявлено 1124 кг фальсифікованого масла

16:37:18

метою своєчасного реагування та попередження фактів реалізації фальсифікованого масла солодковершкового у торговельних мережах та на агропродовольчих ринках Херсонщини, фахівцями відділу безпечності харчових продуктів Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області протягом ІІІ кварталу 2018 року було проведено моніторинг виробників масла солодковершкового на території Херсонської області.

Виявлено реалізацію:

-фальсифікат масла солодковершкового селянського 73% ТОВ «Барський молокозавод», Вінницька область;

-фальсифікат масла солодковершкового «Екстра» 83% ТОВ Богодухівський молзавод, Харківська область;

-фальсифікат масла солодковершкового бутербродного ТМ «Волошкове поле» 6,25% ПАТ «Юрія», м. Черкаси;

-фальсифікат масла солодковершкового селянського 73% ТОВ «Еней», Житомирська область;

-фальсифікат масла солодковершкового «Веселая деревня», Житомирська область.

Згідно зі ст. 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та ст.6 Закону України «Про вилучення з обігу, переробку, утилізацію, знищення або подальше використання неякісної, небезпечної продукцїї» вилучено з обігу фальсифікованого масла 1122,4 кг, про що складено акт вилучення/відкликання з реалізації харчового продукту.

Проведено позапланові перевірки:

-ТзОВ «Торговий дім «Золотий стрілець», де виявлено фальсифікат солодковершкового масла фасованого 73%, виробництва ТОВ «Еней». Фальсифікат масла повернуто в кількості 780 пачок по 0,2 гр. на завод виробника.

-ТзОВ «Мережа Плюс», що у Новій Каховці, де виявлено фальсифікат солодковершкового масла фасованого 73% «Красноградське», виробництва Харківської філії ТОВ «Богодухівський молзавод». Фальсифікат масла повернуто в кількості 504,4 кг на завод- виробник.

Листи з інформацією про повернення фальсифікованого масла направлено до Головних управлінь Держпродспоживслужби в Житомирській та Харківській областях для подальшого реагування.

Робота щодо контролю за обігом масла солодковершкового на території Херсонської області триває, повідомляє прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: