Генічани продовжують ділитися грошима з шахраями

В чергову частину Генічеського відділу поліції звернулась 57-річна місцева мешканка.

Жінка розповіла, що їй на мобільний зателефонував невідомий чоловік та представився працівником служби безпеки  банку.

Псевдопрацівник повідомив, що банківська картка жінки заблокована та для її розблокування необхідно назвати реквізити. Заявниця назвала дані картки, після чого їй надійшло SMS-повідомлення, що з рахунку зняті 47000 гривень.

За даним фактом проводиться перевірка, повідомили у відділі комунікації поліції області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

7 thoughts on “Генічани продовжують ділитися грошима з шахраями

 • 22 Січня 2020 о 12:05
  Permalink

  И снова зону “погрели”. То ли люди не читают НВ, или не думают. Я думал с возрастом и опытом приходит ум, 57 лет, капец.

  • 22 Січня 2020 о 13:15
   Permalink

   Опыт и ум с возрастом будет приходить к поколению 90 х. А пережитки СССР так и останутся верующими во всякий вздор который вешали на них годами

 • 22 Січня 2020 о 12:13
  Permalink

  Как дополнение своего комментария могу добавить вот такое интересное объявление о продаже базы клиентов в которой по информации продавца указаны не только имена и номера телефонов, но и паспортные данные объёмом 700 000 клиентов. https://board4.ksivi.bz/threads/prodam-bazu-privatbanka-700-000-klientov.15136/
  Всегда в любой банковской системе найдётся человек имеющий доступ к подобной инфе, и желающий подзаработать.

 • 22 Січня 2020 о 13:42
  Permalink

  Нам теж телефонували, ніби, з відділу безпеки банку. Почали розповідати, що зараз з картки проходить платіж, і вони переймаються чи бажаємо ми це заблокувати. Щоб не дозволити і далі вішати нам на вуха локшину, просто запитали у цього “працівника банку” номер картки, з якої здійснюється платіж. Він якось мляво щось почав теревеніти, але номера не назвав. Потім уточнили, щоб назвав, хоча би, останні чотири цифри номеру картки. Після цього він поклав слухавку.

  Сподіваюся це комусь згодиться. 😉

  • 22 Січня 2020 о 13:48
   Permalink

   Потім, після звернення до спеціаліста за метою встановлення звідки надходив дзвінок, дізналися, що сімкарта активована за 10 хвилин до дзвінка і потім була вимкнена за мережі. А сам дзвінок був здійснений з території ОРДЛО. 😉

   • 22 Січня 2020 о 14:03
    Permalink

    До речі, ще кілька порад. Навіть якщо би той “працівник банку” назвав би номер картки, а це можна було би ще знайти, наприклад якщо інфа взята з якихось сайтів інтернет-магазині чи щось таке, треба запитати коли ця картка була активована, тобто коли ви її отримали. Ця інформація показується банківському службовці, коли він заходить до вашого акаунту в базі даних банку.
    Це для того, щоб впевнитися, що саме працівник банку з вами розмовляє, а не шахрай. Проте, працівник банку теж міг бути звільнений з посаду за шахрайські дії, але встигнув щось собі переписати про клієнтів. А дзвонити з СІЗО чи з тюрми, звичайно, після змови з адміністрацією цього закладу.

    Тому ще підказка. Коли відділ безпеки банку щось намагається припинити, вони просто блокують картку чи переказ. І все. Про це прийде повідомлення. І тільки потім можуть зателефонувати та впевнитися, що це ви робили переказ чи платіж. Але все одно переказ чи платіж залишиться заблокований. Прийдеться робити ще раз переказ чи платіж.

    Тому ніяких дзвінків до блокування не буває. Але щоб потеревенити з шахраями це не треба одразу казати. Якщо є час, то чому би не потеревеніти? 😉 Бо на вас він витратить час, за який він би міг когось пограбувати. А так, ви знаєте що він шахрай, але просто тримаєте його на зв’язку, щоб був витрачав свій час. Це як засіб цікаво і незвичайно витратити час, і при тому когось врятувати від пограбування! 😉

    • 22 Січня 2020 о 18:55
     Permalink

     Вы всё правильно написали, главное чтобы люди брали эту информацию во внимание и не попадались на уловки. Конечно мошенники тоже на месте не стоят. Я как-то вроде писал случай произошедший со мной.
     Когда я разместил объявление о продаже музыкального инструмента и на него откликнулся якобы представитель интернет-магазина муз.инструментов. Предложил купить не торгуясь, даже деньги может переслать на карту вперёд. Только я должен буду возле банкомата вставить карту и подтвердить действие какое-то. Вобщем ничего у него не получилось, потому-что карта моя была для выплат, а вот если бы на ней был кредитный лимит, то тю-тю денежки.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: