Генічеське управління запрошує громадян задекларувати доходи отримані у 2018 році

загрузка...

10:03

З 01.01.2019 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2018 року.

Податкова декларація про майновий стан і доходи за формою, затвердженою наказом МФУ від 02.10.15 №, зі змінами та доповненнями, обов’язково подається при отриманні:

–   доходів не від податкових агентів (тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи). До таких доходів відносяться, зокрема, доходи від надання в оренду рухомого або нерухомого майна іншим фізичним особам; об’єкти спадщини чи об’єкти дарування успадковані чи подаровані фізичними особами, які не є членами сім’ї першого та другого ступенів споріднення, при нотаріальному оформленні, за якими не було сплачено податок на доходи фізичних осіб та військовий збір, тощо;

–  доходів від податкових агентів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування. До таких доходів відноситься, зокрема, дохід у вигляді  основної суми боргу (кредиту) платника податку, прощеного (анульованого) кредитором за його самостійним рішенням, не пов’язаним з процедурою банкрутства, до закінчення строку позовної давності, у разі якщо його сума перевищує 25% однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на рік), встановленої на 1 січня звітного податкового року, а також інвестиційних доходів;

–  іноземного доходу;

–  в інших передбачених Кодексом випадках.

Податкова декларація подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів (за вибором):

–  особисто або уповноваженою на це особою;

– надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

– засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу

За інформацією Генічеського управлінняГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

2 thoughts on “Генічеське управління запрошує громадян задекларувати доходи отримані у 2018 році

 • 3 Березня 2019 о 10:06
  Permalink

  Надо сначала сделать жизнь людей чтобы они не считали копейки и в нашей местности не думали как дожить до следующего сезона а потом уж требовать декларации и проплаты соответствующие…..А то получается заплати дяде а сам иди….сами знаете куда , ну типа с протянутой рукой! Не так все это должно быть….Человек должен заплатить не в ущерб себе- вот тогда на что-то можно надеяться, а  так как сейчас, то ходить и ,,просить’ заплатить можно, но результат будет плачевным…..Насильно заставлять….тоже результата не будет, а если и будет , то мизерный и вызовет кучу протестов….А  у нас же как- только не вовремя не дай Бог подал декларацию, так еще и оштрафуют за несвоевременную подачу, а люди многие пожилые, какие там для них декларации…..В этом случае нужны люди которые будут их вовремя составлять, а тот кто платит , делает отчет,..будет их просто при согласии подписывать и платить..По другому толку не будет…Вот как-то так надо сделать как платим за землю или недвижимость- тогда еще есть какая-то надежда . Т.Е пришел агент , вместе составили , ну и т.д.  

 • 3 Березня 2019 о 12:55
  Permalink

  Skorpion
  Надо сначала сделать жизнь людей чтобы они не считали копейки и в нашей местности не думали как дожить до следующего сезона а потом уж требовать декларации и проплаты соответствующие…..

  А ще є інший варіант, зтобити так, щоб такі як ви, “сім’я”, не мали змоги дерибанити бюджет та майно громади. Проте ці кошти спрямувати на розвиток громади, а не на “сім’ю”.
  “сім’я” вже “назаробила” собі на безбідну старість, тепер хай громада заробить.
  Чи вже не може “сім’я” зупинитися???36

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: