Податківці повідомили графік проведення вебінарів

загрузка...

Генічеська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє про проведення онлайн вебінарів для приватних підприємців (ФОПів) та громадян по змінам у законодавстві в 2021р. :

№ з/пЗміст заходуТермін виконання
1.         Онлайн вебінар для приватних підприємців, які надають річну податкову звітність, на тему «Податки для ФОПів: скільки та коли платити у 2021 році» з трансляцією на інформаційному ресурсі Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (https://www.facebook.com/tax.kherson.crimea.sevastopol).  18.01.2021 09 год. 00 хв.
2.         Онлайн вебінар для суб’єктів спрощеної системи оподаткування на теми «З 1 січня змінені граничні обсяги доходів для спрощенців» та «Як розрахувати річний обсяг доходу «єдинникам» за 2020 рік?» з трансляцією на інформаційному ресурсі Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (https://www.facebook.com/tax.kherson.crimea.sevastopol).  19.01.2021 09 год. 00 хв.
3.Онлайн вебінар для представників малого та середнього бізнесу на тему «Нові правила обліку доходів для всіх ФОПів» на інформаційному ресурсі Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (https://www.facebook.com/tax.kherson.crimea.sevastopol).  20.01.2021 09 год. 00 хв.
4.Онлайн вебінар для суб’єктів господарювання на тему «РРО приватний підприємець: що потрібно знати?» на інформаційному ресурсі Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (https://www.facebook.com/tax.kherson.crimea.sevastopol).  21.01.2021 09 год. 00 хв.
5.Підсумковий онлайн вебінар для усіх категорій платників податків та громадян «Декларування доходів та сплата податків – внесок кожного у розвиток громади» на інформаційному ресурсі Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі (https://www.facebook.com/tax.kherson.crimea.sevastopol).  22.01.2021 09 год. 00 хв.

                

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

3 thoughts on “Податківці повідомили графік проведення вебінарів

  • 14 Січня 2021 о 18:58
   Permalink

   Цікаво так, жодної дати, жодного часу коли чекати вебінар…
   За яким посиланням та коли цей вебінар побачити?

   • 14 Січня 2021 о 19:03
    Permalink

    А-а, зрозуміло!!!

    Новий Візит, будь ласка, якщо для того щоб побачити публікацію цілком треба смартфон повертати в горизонтальне положення, не могли би ви це вказувати?

    Бо при вертикальному положенні смартфона а ні дат, а ні часу проведення вебінарів не видно. 😉

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: