Стало відомо, що побудують на КПВВ “Чонгар”

загрузка...

15:16

Українське державне підприємство «Укрінтеравтосервіс» вийшло на відкриті торги з пропозицією будівництва тимчасового контрольного пункту в’їзду для автомобільного сполучення “Чонгар” та зони сервісного обслуговування перед ним.

Очікувана вартість – 96,2 млн гривень.

Будівництво заплановане на території Чонгарської сільської ради за межами села Чонгар на відстані 300 м від адміністративного кордону з Автономною Республікою Крим. На ділянці (в межах проектування) існуючі будівлі і споруди частково підлягатимуть демонтажу.

Проектними рішеннями передбачено будівництво КПВВ з розміщенням будівель, споруд та майданчиків для сервісного обслуговування та інфраструктури існуючого КПВВ “Чонгар”, з розділенням території на дві зони ‒ режимної (для паспортного і митного контролю) та сервісної (для очікування та надання сервісних послуг).

Будівництво передбачено здійснювати у дві черги.

У першій черзі – влаштування режимної зони з відокремленням смуг в’їзд/виїзд за допомогою огорожі та розміщенням на відведеній території: адміністративно-службової будівлі та по обидва боки на територіях відокремлених смуг (в’їзд/виїзд); будівлі поглибленого огляду транспортних засобів (2 одиниці); будівель: контрольно-пропускних пунктів (далі – КПП) з тіньовими навісами над ними (2 одиниці), митного контролю державної фіскальної служби (далі ‒ ДФС) (2 одиниці), паспортного контролю державної прикордонної служби України (далі ‒ ДПСУ) (2 одиниці), паспортного та митного контролю (2 одиниці); вбиральні (8 одиниць). На території режимної зони передбачено влаштувати: тіньові навіси біля будівель паспортного та митного контролю; вольєр для 4-х службових собак; артезіанську свердловину; дизельну електростанцію (далі ‒ ДЕС), пожежні резервуари (2 одиниці), очисні споруди (5 одиниць) та технологічні майданчики (для тимчасового зберігання автомашин і для сміттєвих контейнерів), а також виконати реконструкцію існуючої комплектної трансформаторної підстанції.

У другій черзі – влаштування сервісної зони з розміщенням (на окремій території) будівель з тіньовими навісами біля кожного, а саме: центру надання адміністративних послуг (далі ‒ ЦНАП); автостанції; будівлі відпочинку водіїв. Також на території сервісної зони передбачено влаштування: очисних споруд; артезіанської свердловини; пожежних резервуарів (2 одиниці), ДЕС та майданчиків: для тимчасового зберігання автомашин та для сміттєвих контейнерів.

Тривалість будівництва складає 4,0 міс., у тому числі: 1-а черга – 3,0 міс., 2-а черга – 2,0 місяці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

One thought on “Стало відомо, що побудують на КПВВ “Чонгар”

 • 14 Серпня 2019 о 17:06
  Permalink

  Щось побудують..
  Щось побудують..

  Це вже як якась мантра від держадміністрацій. Таке враження, що вони самі не вірять, що щось побудують, проте всіх інших запевняють, що щось побудують.🤔

  Час минає, роки проходять, а від держадміністрацій чутна тільки ця мантра. 🙃

  Проте гроші якось так випадково зникають… Десятками мільйонів… Під ці мантри….😢

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: