Стопкор: Мальований поплатився за розслідування справи про розкрадання коштів з міського бюджету

19:56:54

Однодумцю “Стоп корупції”, депутату Генічеської міської ради Петру Мальованому, який неодноразово звертався до правоохоронних органів з вимогою розслідувати факти розкрадання коштів з міського бюджету, підпалили авто.

Про це повідомив його колега активіст “Стоп корупції” Михайло Новосельцев.

“Вранці невідомі підпалили автівку депутатові міської ради Петру Мальованому. Напередодні він оприлюднив рішення половини депутатського корпусу з вимогою створити комісію для перевірки діяльності генічеського пляжу. Окрім того, політик уже кілька років добивається від правоохоронних органів розслідування фактів розкрадання коштів з бюджету міста та протиправних дій керівництва району.

Проте правоохоронці впритул не бачать очевидних порушень та фактично, на нашу думку, покривають тих, хто дерибанить надбання містян. Ми переконані, що наш колега фактично поплатився своєю автівкою за свою принципову позицію та інтерес темних справ можновладців”, – зазначив активіст “Стоп корупції” Михайло Новосельцев.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

8 thoughts on “Стопкор: Мальований поплатився за розслідування справи про розкрадання коштів з міського бюджету

 • 2 Серпня 2017 о 22:15
  Permalink

  шлях залякування прогресивних депутатів-борців проти корупціонерів в місті – шлях хибний Ані Мальований, ані Галько, ані Пінаєв та інші їх соратники не з “пужливих” Лякає лише одне: бездіяльність міцевих правоохоронних органів, їх прогнилий наскрізь авторитет, їх відверта і неприхована спрямованість на збагачення шляхом корупції
  Немає в Генічеську при владі серед перших осіб жодної особи, яка б спромоглась протистояти свавіллю, хабарництву, розгулу бандитизму і шахрайству серед своїх же перших…. Риба тухне з голови…
  У Мальованому впевнена – це Людина, яка не схибить, не злякається, не буде підлаштовуватись під тих, хто дав команду місцевому отребью налякати Мальованого.
  А у світлі останніх подій виникає резонне питання пану Тулупову: так чи буде здійснена перевірка діяльності комунального підприємства Генічеський пляж комісією зі складу депутатів місцевої ради? чи здійсненаподатковою інспекцією тотальна перевірка діяльності комунального підприємства Азовкомунсервіс після нині покійного пана Ананьєва? чи є по цьому підприємству акт контольно-ревізійної комісії чи держказаначейства? де опублікований фінансовий звіт за 2016-й рік формування та витрачання коштів місцевого бюджету? скільки робочих місць створено в місті Генічеську? чим окрім тротуарної плитки та зростанню, як гриби, торгових павільйонів може похвалитись міськвиконком? коли місто матиме можливість споживати безпечну воду з місцевого водогону? чи вкриють вулочки-закутки в місті асфальтовим покриттям врешти-решт!

  • 3 Серпня 2017 о 20:12
   Permalink

   nadiya, если Пинаев для вас борец с коррупцией, то вы можете сразу не стесняясь начинать кричать: “Путин памаги, войска введи, а то мне в Геническе скучно живется. Хочу обстрелы каждый день, хочу чтобы не только газа не было, а и электричества, воды и еды, и чтобы пьяные полудурки с оружием по городу шастали”.

  • 3 Серпня 2017 о 23:58
   Permalink

   Підтримую Вас, nadiya, знаю П.П.Мальованого як чесну і порядну людину!!!Комусь він добре мішає.У нього достатньо розуму не зійти з шляху.

 • 2 Серпня 2017 о 22:27
  Permalink

  nadiya – питання які ви порушуєте є найбільшим подразником для міської влади та особисто міського голови ТУЛУПОВА, що до статті СТОПКОРУ люди не сліпі, але все одно останніх 17 рокув роблять вибір на користь бандитів, які їх же палять, бьють, обкрадають.

 • 3 Серпня 2017 о 09:50
  Permalink

  Да кому на фик нужен его тарантас? По прогнозу в это утро безветрие, на пожар реакция мгновенная, пожарные приехали сразу. Топливный бак был пуст? Авто Петровича личное или родственников? Застраховано?
  Я бы не исключал и версию инсценировки. Причем его же соратником…

 • 6 Серпня 2017 о 11:58
  Permalink

  nadiya

  шлях залякування прогресивних депутатів-борців проти корупціонерів в місті — шлях хибний Ані Мальований, ані Галько, ані Пінаєв та інші їх соратники не з «пужливих»

  Ви згадали цікаву трійцю: Олександр Пінаєв, Олександр Галько, Петро Мальований.

  Нагадаю, що минулої каденції, коли мером Генічеська був О. Пінаєв, інші обидва теж були при владі: О. Галько був директором КП “Генічеський міський пляж, П. Мальований був директором КП ПУВКГ.

  Чим скінчилась їх влада? Пінаєва позбавили повноважень за казнокрадство, Галько звільнився, Петро Мальований опинився за гратами.

  З усіх трьох найбільше постраждав П. Мальований.

  Тепер теж, у всіх трьох є автівки, але знищеною опинилась автівка саме Петра Мальованого…

 • 6 Серпня 2017 о 18:07
  Permalink

  подтверждения не нужно искать, все все видят и понимают. Камень преткновения злачные места для власть имущих, пляж, коммунальные предприятия. Деребан бюджетных средств определенно крышуется, сопровождается и защищается при чем все средства хороши.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: