У Генічеській РДА відповіли на закиди щодо конкурсу з визначення автоперевізників

18:44

Генічеська райдержадміністрація надала свою позицію у відповідь на розміщення на сторінках “Нового Візиту” материала про визначення перевізника на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Генічеського району.


В Геническом районе по решению суда разорвали договор с перевозчиком, а затем вновь отдали ему маршруты

Публікуємо коментар Генічеської райдержадміністрації:

“Рішення Херсонського окружного адміністративного суду у справі №821/998/18, на яке посилається Олександр Пустовіт стосувалось виключно відповідності підрахунку балів по конкурсу вимогам Постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, редакція якої в частині методики підрахунку балів посеред проведення конкурсу були змінена.

Рішенням суду по зазначеній справі не був скасований конкурс в повному обсязі, а лише скасовано рішення Конкурсного комітету з організації та проведення в Генічеському районі Херсонської області конкурсу з визначення автоперевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Генічеського району Херсонської області, та скасовано розпорядження голови Генічеської районної державної адміністрації Херсонської області від 22.03.2018 року № l50 “Про введення в дію рішення конкурсного комітету з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування та в режимі маршрутного таксі, що не виходять за межі Генічеського району від 20 березня 2018 року”, яким введено в дію рішення конкурсного комітету оформлене протоколом від 20.03.2018 № 1 в частині затвердження переможців за пакетами (маршрутами) № 2, № 3, № 4, № 5.

Відповідно до абзацу 2 пункту 8 Постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081, у разі коли щодо одного чи кількох об’єктів конкурсу встановлено, що рішення конкурсного комітету прийнято з порушенням законодавства, організатор перевезень приймає рішення про скасування такого рішення конкурсного комітету щодо цих об’єктів та виносить його для повторного розгляду на наступному засіданні конкурсного комітету.

Дана імперативна норма була виконана в повному об’ємі, шляхом прийняття рішення суб`єкта владних повноважень, яке відповідно до ст. 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» приймається у формі розпорядження, а саме розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 березня 2019 року № 123 «Про скасування рішення конкурсного комітету» та винесено його для повторного розгляду на наступному засіданні конкурсного комітету про, що підтверджується протоколом № 1 Засідання конкурсного комітету стосовно перерахунку балів по пасажирським перевізникам на приміських автобусних маршрутах загального користування та в режимі маршрутного таксі, що не виходять за межі Генічеського району від 05 квітня 2019 року.

На зазначеному засіданні з перерахунку балів особисто був присутній директор Товариства з обмеженою відповідальністю “Генічеське автотранспортне підприємство № 1” Пустовіт О.А., як перевізник-претендент, тобто зазначені обставини були відомі йому в повному обсязі ще ще п’ятого квітня!

За результатом засідання конкурсного комітету стосовно перерахунку балів шляхом одноголосного голосування переможцем повторно було визнано ФОП «Присяжний А.В.».

Зазначене рішення було введено в дію розпорядженням голови районної державної адміністрації від 22.04.2019 №164 «Про ведення в дію рішення конкурсного комітету стосовно перерахунку балів по пасажирським перевізникам на приміських автобусних маршрутах загального користування та в режимі маршрутного таксі, що не виходять за межі Генічеського району.

Відповідно до вищезазначеного розпорядження, а порядку передбаченому чинним законодавством з ФОП «Присяжний А.В.» були укладені відповідні договори на перевезення, які діють станом на теперішній час.

Для об’єктивного рішення, важливим є той факт, що ані Рішення конкурсного комітету з перерахунку балів, про яке йшлося вище, ані Розпорядження голови РДА, про введення його в дію жодним суб’єктом навіть не оскаржувались, а тому їх незаконність не доведена, і вони є належними доказами.

Додатково повідомляємо, що договори на перевезення, які були укладені згідно скасованого розпорядження голови Генічеської районної державної адміністрації від 22.03.2018 року № l50 з ФОП «Присяжний А.В.» розірвано.

Зазначені обставини свідчать про те, конкурс на перевезення, в якому пан Пустовіт приймав участь, проведений відповідно до чинного законодавства, хоча і мав певні зауваження, які були виправлені, і завершився в порядку, передбаченому законодавством.

Факт програшу АТП №1 в конкурсі, на думку районної адміністрації, не може бути обґрунтуванням його позовних вимог про відшкодування йому поточних витрат на проведення конкурсу.

Як свідчать факти пан Пустовіт імовірно з метою угамування власної образи на Конкурсний комітет з організації та проведення в Генічеському районі Херсонської області конкурсу з визначення автоперевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Генічеського району Херсонської області, та імовірно з метою задоволення власного почуття гідності спочатку листом від 20.02.2018 №169 смиренно просив Робочий орган конкурсного комітету саме відшкодувати йому обов’язковий платіж!.

В той же день, 20.02.2018 листом №170 він звернувся і до Генічеської РДА з безглуздим проханням імовірно угамувати власну жадібність, та відшкодувати йому обов’язкові платежі за участь у конкурсі, який він програв.

Зазначені звернення, зроблені в один день, на думку райдержадміністрації, свідчать про те, що Позивач був свідомий того, що його прохання незаконні, та не будуть задоволені, а відмови йому потрібні виключно для спроби ввести суд та громадськість в оману, та спробувати в шахрайський спосіб отримати кошти з державного бюджету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
 • 12
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

2 thoughts on “У Генічеській РДА відповіли на закиди щодо конкурсу з визначення автоперевізників

 • 25 Липня 2019 о 20:35
  Permalink

  Як красиво брешуть….

  А сколько апелляций проиграла администрация по этом делу в судах?.
  И то что на выплату платежа юстиция арестовала все счета казначейства?
  Не пишут? Не…?

 • 25 Липня 2019 о 21:36
  Permalink

  В РДА от вже маніпулюють.

  Достеменно відомо (і РДА це підтверджує), що РДА неодноразово порушувала чинне законодавство України – і це підтверджено рішеннями судів.

  Тобто, Генічеська РДА – це офіційно злочинець! 🤔

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: