У Генічеському районі розпочато рейди по виявленню нелегальних перевізників (фото)

загрузка...

27 листопада сплив термін, який голова Генічеської райдержадміністрації Андрій Онищенко надав нелегальним перевізникам для початку процессу легалізації їх діяльності.

І вже сьогодні, 28 листопада, рано вранці під керівництвом Онищенка у Генічеськомі районі розпочався масштабний рейд по виявленню нелегальних перевізників.

Як я і обіцяв, було поставлено завдання, щоб законність панувала у нашому районі. Зараз проводиться рейд, працює робоча группа по легалізації трудових відносин. Крім того у Генічеському районі діє прикордонний режим, йде робота і в цьому напрямку, перевіряємо документи“, – прокоментував “Новому Візиту” подію Андрій Онищенко

До рейду долучилися представники райдержадміністрації, Укртрансбезпеки, податкової поліції з Херсону, патрульні Генічеської та Кримської поліції, прикордонники, рятівники.

На трасі Харьків- Симферополь у напрямку до адмінмежі з Кримом учасники рейду зупиняли всі автомобілі. Перевіряли документи, наявність пасажирів. Цікаво, що активну участь у цьому брав і особисто голова Генічеської райдержадміністрації, спілкувався з водіями та навіть керував процессом.

Вже з самого початку рейд почав приносити результати. Були виявлені перевізники, які везли пасажирів з Новоолексіївки до Чонгара і в зворотньому напрямку Працівники Укртрансбезпеки, податківці та патрульні брали пояснення, оформлювали протоколи.

Результати вже є. Після рейду кожна служба доповість скільки складено протоколів. В нас нема привілегірованих , усі рівні перед законом“, – наголосив Андрій Онищенко.

Також Онищенко зазначив, що такі рейди у Генічеському районі будуть проводитися постійно і у перевізників нема іншого виходу, ніж легалізація. А хто порушує закон, не мине відповідальності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
 •  
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

7 thoughts on “У Генічеському районі розпочато рейди по виявленню нелегальних перевізників (фото)

 • 28 Листопада 2019 о 14:39
  Permalink

  Tакие рейды будут проводиться постоянно, только толку уже не будет))) за 2 дня будут знать все таксиситы, кто, когда, и где))) Онищенко такой наивный,- молодой еще! Через пару месяцев попустит))

 • 28 Листопада 2019 о 18:26
  Permalink

  Ну ,если весь личный состав патрульной полиции и другие подразделения правоохранительных органов будут заниматься, даже несколько дней, только нелегальными перевозчиками, обязательно произойдёт всплеск правонарушений и преступлений по другим направлениям (воровство ,разбои, грабежи, распространение наркоты и т.д.). Подобные действия полиции и др. проверяющих органов под руководством главы РГА Онищенко напоминают мне совецкую компанейщину по борьбе с самогоноварением, пьянством, разгильдяйством и бездорожьем . Не пойму: Онищенко гораздо моложе меня, но в нём совка по самую маковку . Откуда в нём эта методика работы? Неужели и сейчас молодёжь учат по совковым методичкам ? Аминь.

  • 28 Листопада 2019 о 20:38
   Permalink

   saper63: “Подобные действия полиции и др. проверяющих органов под руководством главы РГА Онищенко напоминают мне совецкую компанейщину по борьбе с самогоноварением, пьянством, разгильдяйством и бездорожьем .” (с)

   Ще рано робити висновки. З багатьох міркувань.
   1. Онищенко міг бути присутній, щоб особисто впевнитись як ретельно правоохоронці виконують наказ керівництва. Бо ми всі вже не раз бачили, коли раніше співак Воробйов (екс-голова Генічеської РДА) щось там казав, але правоохоронці зволікали.

   2. Те що Онищенко особисто присутній при наведенні порядку – теж непогано. А що, краще було би якби інших відправив, а сам в кабінеті сховався? Тим паче, сам бойовий офіцер, командир. Є що порадити. До того ж вчасно відреагує на нештатну ситуацію, бо сам з фронту нещодавно повернувся. Це не попередник, який заспівав би, набрехав та зганьбився.

   3. До того ж, правоохоронці теж люди та більш впевнено себе почуваються коли всім нелегалам вочевидь хто саме це започаткував та впроваджує. Тобто, тримає слово. Це респект.

   4. Але досі незрозуміло, чи дійсно буде порядок, чи все ж таки йде перерозподіл кримінальних грошей. Вчора був скоєний напад на офіс “Стаса”, який за чутками дахував нелегалів. Сьогодні тиснуть на нелегалів… Тільки час покаже, що насправді коїться.

   • 28 Листопада 2019 о 21:31
    Permalink

    Враховуючи, що керівництво району читає “Новий Візит”, рекомендую, щоб після складання протоколу на нелегальних перевізників їм вручали “пам’ятку”, на якій би було поетапно показано як саме та куди звертатися, в якому порядку, які документи при собі мати, щоб швидко зареєструватися та продовжити працювати в правовому полі.
    По пунктах як зареєструватися. З вказаними кабінетами та режимом прийому в цих кабінетах. Це неважко зробити та роздрукувати. Бо, може хтось і не проти, але бюрократія настільки відштовхує, що людина яка заробляє за кермом,, просто через бюрократію не бажає звертатися до держслужбовців. Їм простіше платити “бандитам” за дах, ніж кудись їхати та просити.
    Будь ласка. Врахуйте це. 😉

 • 28 Листопада 2019 о 21:26
  Permalink

  Исходя из Вашей логики,Puchuka, Онищенко нужно будет принимать участие во всех ментовских рейдах по выявлению наркопритонов или точек по продаже этой гадости, по пресечению краж песка с Арабатской стрелки, в особенности представителями нац.меньшинства на “москвичке” с прицепчиком ,(по городу ходят базары, что эти товарищи будут возить арабатский песок при ЛЮБОЙ власти, и ложили они с прибором на эту власть : любых неподкупных купят), ну и в ряде других профилактических мероприятий проводимых силовыми органами ,т.к., новый глава РГА им,(ментам, эсбэушникам и т.д.)скажем тактично, не совсем доверяет. Аминь.

  • 28 Листопада 2019 о 21:43
   Permalink

   Так, saper63, хай приймає особисту участь. А що ще робити голові РДА, якщо минулий голова так зганьбив цю посаду, що тепер треба поновлювати репутацію та довіру?
   Якщо минулий голова РДА, пан Олександр Степанович Воробйов, сам публічно заявив, що не довіряє поліції. Але нічого не зміг зробити, щоб виправити ситуацію.

   Так, Андрій Онищенко тепер повинен бути “вдячний” попереднику, що посада голови РДА в головах генічан – це брехня, популізм, роздавання ділянок землі на Арабатці та корупція.

   Якщо хоче це змінити – треба робити, ходити, показувати. Словам вже віри немає.

   • 28 Листопада 2019 о 21:46
    Permalink

    saper63, а з приводу заяв крадіїв, ніби вони домовляться при будь-якій владі… Раніше на офіс “Стаса” теж ніхто не скоював напад. Час іде, все змінюється. 😉

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: