У Генічеському відділі Пенсійного фонду запроваджена система електронної черги (відео)

загрузка...

З 18 грудня 2019 року в Генічеському відділі обслуговування громадян (сервісному центрі) Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області запроваджена система електронної черги, яка забезпечує управління потоком відвідувачів у режимі реального часу.

Впровадження електронної черги дозволить зробити процес прийому громадян більш прозорим та гнучким, а також удосконалити організацію роботи сервісного центру.

Сьогодні голова Генічеської райдержадміністрації Андрій Онищенко та його заступник Дмитро Такаджи відвідали Генічеський відділ Пенсійного фонду, щоб особисто ознайомитися з роботою електронної черги та з вдосконаленням прийому громадян.

Як зазначила начальник Генічеського відділу обслуговування 
громадян (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області Олена Лашко, основним пріоритетом роботи є якісне надання пенсійних послуг громадянам з додержанням єдиних стандартів обслуговування, створення комфортних умов їх прийому.

Вона ознайомила керівників РДА з сервісним центром, який оснащений необхідним обладнанням, монітором та інформаційними стендами, що містять актуальну інформацію з питань пенсійного забезпечення та новин пенсійного законодавства, як для пенсіонерів, так і для застрахованих осіб, роботодавців.

Наразі прийом громадян здійснюють 7 спеціалістів щоденно з понеділка по п’ятницю без перерви на обід.

Ми стаємо на позиції, що чим більше таких центрів буде відкриватися у Генічеському районі, тим краще наші мешканці будуть отримувати послуги у Пенсійному фонді, Управлінні соціального захисту, адмінцентрі“, – підкреслив заступник голови РДА Дмитро Такаджи.

Зазначимо, що крім відділу Пенсійного фонду, щоб не їхати до Генічеська, громадяни можуть звернутися за послугами до 6-ти дистанційних місць у населених пунктах району.

Саме головне, щоб все робилося для людей, а ми поліпшували їх умови“, – наголосив Андрій Онищенко та поспілкувавшись з громадянами, отримав схвальні відгуки на рахунок нововведень.

Докладно у нашому відео:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: