У Стрілковому отримали земельні ділянки майже 70 учасників АТО

загрузка...

13:00

Сільрада вже почала відмовляти у видачі землі.

Майже 70 учасників АТО та Операції об’єднаних сил отримали земельні ділянки на території Стрілківської сільради Генічеського району. Про це повідомив сільський голова Олександр Пономарьов.

З них місцевих було менше десяти. Ми вирішили так: спочатку дати всім “своїм” учасникам АТО, потім районним, потім жителям інших регіонів області. В певний момент посипався просто шквал звернень звідусіль, — прокоментував він.

За словами сільського голови, за останні 9 років на території сільради всього роздали біля 1000 земельних ділянок. Нині ж у Стрілковому почали відмовляти у їх видачі, через відсутність вільних площ. 

Ми не можемо задовольнити всіх бажаючих, — пояснив Олександр Пономарьов. — З іншого боку ми побачили, що почалася торгівля землею. До нас надходять написані під одну копірку звернення від учасників АТО з Харківської, Донецької та інших областей. Ми їм також почали відмовляти. У відповідь стали надходити судові позови. Деякі справи доходили до апеляції і суди зобов’язували нас видавати землю. 

Нагадаємо, що на початку 2017 року Стрілківому суттєво збільшили межі села, що дало можливість сільраді розпоряджатися земельними ділянками, які раніше перебували за межами населеного пункту. Це стало однією з причин призупинення створення Стрілківської ОТГ, до якої мала увійти сусідня Щасливцевська сільрада.

Проте зараз цей процес може відновитися. Наприкінці липня Стрілківська сільрада прийняла рішення, в якому доручила сільському голові звернутися до Генічеської райдержадміністрації та Херсонської облдержадміністрації з клопотанням про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Херсонської області, передбачивши в ньому створення Стрілківської ОТГ. 

Олег БАТУРІН, Новий День

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 • 6
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

3 thoughts on “У Стрілковому отримали земельні ділянки майже 70 учасників АТО

 • 15 Серпня 2019 о 23:11
  Permalink

  Об этом теперь можно только помечтать- время упущено и создание ОТГ пошло , как понятно из СМИ другим путем! Прощай добровольное объединение, оно уже никого не интересует и новая власть ясно об этом заявила- будет так , как решили там наверху! Плевать на мнение народа! И если раньше рай и обл администрация были против объединения этих громад(как можно упустить курортную зону где крутится столько денег и не только денег_) , то теперь и подавно, в связи с планами нового руководства страны по созданию ОТГ ! И в их планах полная поддержка планов руководителей рай и обл администраций Геническа и Херсона!!! Мечтать не вредно!!!

 • 15 Серпня 2019 о 23:21
  Permalink

  Добавлю к предыдущему….По моему мнению новая власть во многих случаях к большому сожалению идет на поводу у старой как и в этом случае…..

 • 16 Серпня 2019 о 11:10
  Permalink

  Этот махинатор с кадилом всёравно врёт. потому что ему уже ничего не надо, бо первые роли не светят. А вот за право быть в громаде в рамках Арабатки надо бороться, кто бы и что бы там ни говорил. Это право дано законом и все депутаты – вперёд, ваш выход.Когда вы за народ , то мы поддержим.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: