До уваги призовників Генічеського району!

загрузка...

Відповідно до статті 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» від 25 березня 1992 року № 2232-ХІІ відстрочка від призову на строкову військову службу надається призовникам за рішенням районної призовної комісії відповідно до цього Закону, зокрема, для здобуття освіти.

Відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти на весь період навчання надається громадянам призовного віку, які навчаються, зокрема, у вищих навчальних закладах з денною формою навчання, у тому числі під час здобуття наступного вищого освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти.

Право на відстрочку від призову на строкову військову службу для здобуття освіти також мають громадяни України, які в рамках міжнародних договорів України навчаються у навчальних закладах інших держав. 

Призовники, яким надана відстрочка, зобов’язані щороку до 1 жовтня подавати військовим комісаріатам (за місцем перебування на обліку) документи, що підтверджують їх право на відстрочку.

Рішення про відстрочку від призову прийматися під час першого проходження призовником районної призовної комісії на підставі довідки, яка видається навчальним закладом. У цій довідці зазначається прізвище, ім’я, по батькові призовника, його дата народження, рік вступу до навчального закладу із зазначенням рівня акредитації, а також термін його закінчення (оскільки районна призовна комісія надає відстрочку на конкретний термін навчання). Зразок такої довідки можна знайти у Додатку 17 до Положення (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 р. № 352). 

 Відповідно до статті 210 КпАП «Порушення військовозобов’язаними чи призовниками законодавства про військовий обов’язок і військову службу», Порушення військовозобов’язаними чи призовниками правил військового обліку, неявка їх на виклик до військового комісаріату без поважних причин або несвоєчасне подання в обліковий орган, де вони перебувають на військовому обліку, відомостей про зміну місця проживання, освіти, місця роботи, посади, а також порушення порядку проходження навчальних зборів (занять) у навчальних закладах Товариства сприяння обороні України та професійно-технічних навчальних закладах тягнуть за собою накладення штрафу від п’яти до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті або частиною першою статті 211 цього Кодексу, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Просимо не порушувати закон, та надати до 1 жовтня у військовий комісаріат довідку з навчального закладу.

Військовий комісар Генічеського районного військового комісаріату
підполковник С.МАНУЛІК

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: