У військоматі оголосили приписку до призовної дільниці громадян 2002 року народження

загрузка...

10:14

У зв’язку з проведенням в районі приписки громадян 2002 року народження до Генічеської районної призовної дільниці, на підставі вимог Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” від 04.04.2006 року за № 3597-IV та Постанови Кабiнету Мiнiстрiв України “Про пiдготовку i проведення призову громадян на строкову вiйськову службу” за № 352 від 21.03.2002 року iз змiнами внесеними ПКМУ № 1841” від 27.12.2006 року  прошу Вас розмістити наказ про приписку:


МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

військового комісара Генічеського районного військового комісаріату Херсонської області

22.12.2018                          м. Генічеськ            № 88

Про приписку громадян  до призовної дільниці

1. На підставі Закону України “Про військовий обов`язок і військову службу” з  02 січня по 31 березня 2019 року в районі оголошується приписка до призовної дільниці Генічеського району Херсонської області громадян 2002 року народження.

         2. Явці для приписки  підлягають усі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2002 року включно, постійно або тимчасово проживають на території  Генічеського району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

     3. Усі громадяни, яким належить з′явитися  для приписки до призовної дільниці, зобов`язані прибути  за адресою : м. Генічеськ пр. Миру, 71 у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані  прибути за зазначеною адресою з 04.02.19 по 31.03.2019 року, маючи при собі документи, які посвідчують особу.

     4. На підставі Закону України “Про військовий обов`язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій  та навчальних закладів
зобов`язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до районного військового комісаріату.

5. Контроль за виконанням  наказу залишаю за собою.

Військовий комісар Генічеського районного  військового комісаріату
Херсонської області підполковник   С.МАНУЛІК   

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: