Воробйов та Євстратов вилізли на кришу, щоб перевірити її ремонт

загрузка...

19:56:28

Ремонту покрівля навчально-виховного комплексу “Генічеська школа I-III ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад” Генічеської районної ради вимагала давно. Питання про її незадовільний стан піднімалися вже давно і неодноразово, але тільки завдяки увазі до цієї проблеми депутатського корпусу Генічеського районного ради нинішнього скликання, ремонт було розпочато.

Кошти на капітальний ремонт ЗОШ № 3 були виділені з районного бюджету за рахунок залишку освітньої субвенції в цьому році.

Голова районної ради Андрій Євстратов разом з головою райдержадміністрації Олександром Воробйовим побували на території школи та ознайомилися з ходом ремонтних робіт.

“Реалізуємо в Генічеському районі програму з реконструкції шкіл та навчальних класів. Старі будівлі, класні приміщення, які десятки років не знали ремонту, зміцнюємо, ремонтуємо, модернізуємо системи опалення у закладах освіти. Прагнемо, щоб наші діти навчалися в комфортних умовах», –говорить Андрій Євстратов.

Під час ремонту буде повністю замінено дерев’яні перекриття покрівлі, проведуть гідроізоляцію, а дах покриють новим металопрофілем.

Роботи підрядник планує закінчити до початку нового навчального року, повідомляє прес-служба Генічеської райради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

9 thoughts on “Воробйов та Євстратов вилізли на кришу, щоб перевірити її ремонт

 • 3 Серпня 2018 о 20:09
  Permalink

  Коли якісно будують дах, всі дерев’яні крокви  спочатку обробляються спеціальними антисептичними, антипіренівними засобами. Це обробляється ще до етапу зібрання даху. 
  Впізнати оброблені крокви можна по тому, що змінюється їх колір, бо ці спецзасоби забарвлюють деревину
  А тут, на світлині, зміни кольору крокви щось непомітно… Можливо, неякісна світлина? 05

   • 3 Серпня 2018 о 20:24
    Permalink

    До речі, якщо такої обробки крокви не піддавалися, тоді на цьому етапі ще можна це зробити. Бригада монтажників може окремо кожен елемент від’єднувати, обробляти і одразу під’єднувати. Таким чином ще є можливість виправити будову цього даху… Просто, коли вже буде встановлена пароізоляція, водоізоляція, теплоізоляція – дістатися до крокви, щоб її обробити вже буде неможливо. 36

  • 5 Серпня 2018 о 01:55
   Permalink

   Далеко не все средства для противопожарной обработки имеют в своём составе яркий краситель. В моей практике применялся раствор, который после высыхания придавал древесине слегка белесый оттенок.  В реале и его хорошо видно, но на фото и этого не заметно. Хотелось бы посмотреть как МЧС будет принимать данный объект в эксплуатацию. Вернее, за сколько денеХ они будут принимать его в эксплуатацию 

 • 3 Серпня 2018 о 20:32
  Permalink

  Согласен с тем ,что нынешний лес для кровли желательно обрабатывать антисептическими средствами по причине его неважнецкого качества (лет 30-40 назад практически никогда не обрабатывали и он ,лес ,до сих пор в отличном состоянии ) виной этому скорее всего  экологические проблемы. Судя по фото, лес как раз паршивенького качества :виден шашель, местами видно что-то похожее на плесень, обрешётка, если это можно вообще назвать обрешёткой, тоска-печаль ,ну а про двух “специалистов” -проверяльщиков промолчу потому,что эпитетов не могу подобрать ,а те что нужно сказать админ не пропустит. В общем так, к Евстратову – отношение почти нейтральное ,а ко второму- ВРБ ПНХ!!!

 • 4 Серпня 2018 о 08:30
  Permalink

  “Бригада из 2человек качественно выполнит кровельные работы.Обращаться в РГА.”12

 • 5 Серпня 2018 о 09:03
  Permalink

  Если Воробьев разбирается в кровле как в газоснабжении(в чем я не сомневаююсь), то этот пиар на крыше выглядит смешно и нелепо. Зато он шарит в земельных махинациях. Вот тут ему равных нет.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: