На Херсонщині активно підвищують безпеку користування водними об’єктами

загрузка...

09:18

Про це мова йшла 29 травня під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі – ТЕБ та НС), що проходила під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Вадима Чабана.

Члени комісії обговорили питання підвищення безпеки користування водними об’єктами та готовність інфраструктури для літнього оздоровлення і відпочинку у 2019 році, поінформували про стан санітарно-епідеміологічного благополуччя населення області та стан виконання заходів цивільного захисту ланками територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Херсонської області.

Так, пляжі будуть введені в експлуатацію відповідно до вимог Правил охорони життя людей на водних об’єктах України з оформленням відповідних паспортів. Відкриття та функціонування пляжів загального користування відбуватиметься за наявності розгорнутого відомчого рятувального посту та рятувального майна.

Також Головним управлінням Національної поліції у Херсонській області (водна патрульна поліція) буде забезпечено контроль за дотриманням вимог безпеки плавання маломірних (малих), суден на водних об’єктах у місцях масового відпочинку (водні мотоцикли, водні велосипеди, інші швидкісні моторні плавзасоби).

Головне управління Держпродспоживслужби України здійснюватиме санітарно-епідеміологічний нагляд за дотриманням вимог санітарного законодавства під час підготовки та функціонування закладів оздоровлення та відпочинку.

Ретельно контролюватиметься проведення заходів щодо безумовного виконання у закладах вимог Кабінету Міністрів України «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», спільного наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах».

Автор: Якуніна Ганна, Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: