В Херсоні відзвітував Генічеський район

загрузка...

22:32:48

 Про це поінформував голова Генічеської районної державної адміністрації Олександр Воробйов під час співбесіди щодо формування проекту програми соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2018 рік, яка сьогодні, 02 листопада, проходила в обласній державній адміністрації.

 Зважаючи на минулорічні рейтингові показники, коли Генічеський район посідав 2 місце серед інших по області, й те, що за підсумками роботи сьогодні район посідає 6 місце (разом із Нижньосірогозьким районом), керівництво райдержадміністрації змінює курс роботи в наступному році.


Олександр Воробйов зазначив, що особливу увагу буде приділено розвитку екологічно чистого агропромислового виробництва, туристично-рекреаційного комплексу, альтернативної енергетики, об’єктів гуманітарної сфери району та розвитку інфраструктури життєзабезпечення.

 Також голова Генічеської РДА додав, що за підтримки обласної державної адміністрації планується формування постійної дислокації військовослужбовців на території району, повідомляє прес-служба ОДА.

 «Район наш досить непростий: мало того, що багатонаціональний, один з найбільших в області, та ще й межує з тимчасово окупованою територією Криму, тому військовослужбовці відіграють особливу стратегічну роль у житті району», – зауважив Олександр Воробйов.


 Особлива увага приділяється й співпраці з містоутворюючими підприємствами. Олександр Воробйов виділяє п’ять таких: ТОВ «Дніпро», ПП АФ «Промінь», ТОВ АФ «ім. Шевченка», ТОВ «Азовхімагро» та ТОВ «Агроспівдружність «Південь».

 «Містоутворюючі агропромислові підприємства важливі для розвитку району, як основні платники податків. Підприємці повинні відчувати не тиск, а допомогу від держави й місцевої влади. Тільки тоді вони будуть працювати прозоро й допомагати наповнювати районний бюджет», – вважає голова Генічеської райдержадміністрації.

 До речі, збільшити бюджетні надходження у 2017 році районній владі допомогли цільові перевірки приватних підприємств, в ході яких тільки за літній період було легалізовано роботу 320-ти осіб і тим самим додатково залучено 331 тис. грн.

 Серед позитивних змін поточного року й те, що в районі вже активно запрацювала обласна програма «Розвиток людського капіталу», в рамках якої керівництво Генічеського району підвищує якість кадрового потенціалу спортивної сфери.

 Також Олександр Воробйов поділився, що в планах на 2018 рік – надання району статусу курортного, довгоочікуване будівництво комплексу бальнеологічної лікарні міжнародної клініки, запуск будівництва газопроводу тощо.


Прийнявши до відома рекомендації керівників структурних підрозділів ОДА в ході формування проекту програми соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2018 рік, Олександр Воробйов запевнив:

 «Для розвитку району багато було зроблено за останні три роки, але попереду ще великий об’єм роботи і районна державна адміністрація буде втілювати в життя нові інфраструктурні проекти і програмні завдання разом із депутатами районної ради та з допомогою місцевих приватних підприємців й інвесторів».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

6 thoughts on “В Херсоні відзвітував Генічеський район

 • 3 Листопада 2017 о 07:25
  Permalink

  Всё, что делалось в районе положительного зависело, в основной части, от частников, зато госчинушам ничего не мешает цеплять себе медальки и надувать щёки от собственной значимости. Ни стыда ,ни совести.

 • 3 Листопада 2017 о 10:31
  Permalink

  А что сделано А.С. за три года, кроме блокпостов и популизма? Говорит военных надо оставить…., конечно надо без них как-то ссыкотно)))))))) Я согласен с Сапером, все что сделано в районе за все годы, а не только за три последних – сделано жителями города и района. Меня убивает другое, они на всех подобных шабашах говорят, что будут развивать альтернативную электроэнергетику а по факту это только слова. Я больше чем уверен если сейчас завести инвестора, который захочет построить ветряки на Арабатке или Станции использующии энергию приливов и отливов или волновую энергию, то сразу начнется чехорда: экологи запоют, что это мешает корридору миграции птиц или дельфинов, и человека запустят по такому кругу, что он сбежит уже на начальном этапе. Градообразующие предприятия это хорошо, но опираться только на них это подвергнуть экономику района большому риску, средний и малый бизнес вот надежная опора и я объясню почему: представьте, что по каким-либо причинам прекратит свою деятельность какое-нибудь из вышеперечисленных предприятий в итоге сотни людей останутся без работы и рынок труда не сможет поглотить такое колличество человек, если завтра закроется 10 ФОП-ов, то такого не произойдет. Я думаю смысл вы уловили.

 • 3 Листопада 2017 о 20:19
  Permalink

  Чем быстрее создадим Новые Громады, тем быстрее избавимся от нахлебников-чинуш, сэкономим средства для развития. Вот посчитайте – во сколько обошлась поездка Артиста с его труппой для какого-то отчёта, ведь не за свой счёт они ездили. А что доброго они делают или производят? – Правильно, ничего!И РДА и РайСовет дублируют друг друга в игре крестики-нолики и в дурака, а мы и без них прекрасно обходимся, лучше б не мешали. Занимаемые районом места – фикция, лучше не зажили, просто может они хуже отчитались, наши бездельники.

  • 4 Листопада 2017 о 15:40
   Permalink

   Якщо не стане РДА чи райради, чи облради, тоді як злодіям розкрадати громаду під виглядом турботи???
   Це ж які гроши та майно опиниться на місцях???
   Ні, при теперішній системі цього не дозволять…

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: