Юні моряки у Генічеську не можуть повноцінно займатися через відсутність земельної ділянки біля моря (відео)

загрузка...

Навколо ще однієї земельної ділянки виникли суперечки на останній сесії Генічеської міської ради.

Депутат Альона Селиванова виступила с проблемним питанням, яке стосується дитячого гуртка вітрильно-гребного спорту “Вітерець”, що працює на базі Палацу творчості дітей та юнацтва.

Депутат повідомила, що дітям для повноцінних занять не вистачає невеличкої земельної ділянки на мілкому пляжі. Керівництво Палацу творчості вже зверталося до Генічеської міськради з проханням розглянути можливість виділення 2 сотки території з виходом до моря біля Генічеського пляжу. Але проблема досі не вирішена.

За словами Селиванової, на тому участку знаходяться інші люди. За документами там нема господаря, але гуртку потрібно сплачувати комусь орендну плату.

Давайте вирішимо, хто тут господар. Чи пляж, чи голова? Що робити цим дітям та куди їм звертатися?” – закликала Альона Селиванова.

Як зазначила начальник відділу із земельних питань та землеустрою міськвиконкому Олена Терських, це питання розглядається ще з 2017 року, але немає законних підстав для виділення в оренду земельної ділянки гуртку юних моряків в тому місці, де вони хочуть.

На що депутат Селиванова зауважила, що там працюють якісь підприємці, встановлено бар, грає музика. І чому їм можна, а дітям ні.

Олену Терських підтримав Олександр Пінаєв, який входить до постійної депутатської земельної комісії. Він запевнив, що законно виділити земельну ділянку неможливо. По-перше там державний акт на постійне користування. а по-друге виділення можливе тільки через аукціон. А це загроза, що ділянку біля моря захоплять якість “дяді”. На думку Пінаєва, проблему потрібно вирішувати через комунальне підприємство (пляж) через укладання договору.

Суперечки закінчилися тим, що депутати попросили міського голову Олександра Тулупова більш детально вивчити це питання та доповісти народним обранцям.

ВІДЕО:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 • 61
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

7 thoughts on “Юні моряки у Генічеську не можуть повноцінно займатися через відсутність земельної ділянки біля моря (відео)

 • 1 Серпня 2020 о 20:48
  Permalink

  Почти 3 года “решается” вопрос выделения земельного участка, на правах аренды, для занятий детворы в кружке юных моряков и нихрена не решается ,а зас…анцы-коррупционеры из земельной комиссии горесовьета “лепят горбатого” и рассказывают избирателям какой-то бред, вместо реального и положительного решения вопроса. Что это, как не стыд и позорище? Вывод: каждый избиратель достоин своего избранника . Аминь.

  • 2 Серпня 2020 о 01:14
   Permalink

   Saper63, поправка. Нажаль різні маніпуляції з інформацією призводять до того, що, навіть, ви робите висновки, до яких вас підштовхують шахраї.😉

   С вашого дозволу, невеликий лікбез. Спочатку дізнайтесь про яку саме ділянку землі йдеться та з якою метою бажають отримати. Наперед, попереджаю, що фрази, мовляв, “щоб діточкам було краще” – це відверта брехня та маніпуляція.

   Призначення земельної ділянки ніколи не буває “щоб діточкам було краще”. 😉

 • 2 Серпня 2020 о 00:07
  Permalink

  “Давайте вирішимо, хто тут господар. Чи пляж, чи голова? Що робити цим дітям та куди їм звертатися?” – закликала Альона Селиванова.” (сд

  А варіант, що господар громада Генічеська, ні, не розлядається?
  Цікаво…🤔

  P.S. Голова господар тільки того, де є особистим власником.
  Пляж, це взагалі узбережжя…🙃

 • 2 Серпня 2020 о 07:00
  Permalink

  P.S. Рuchuka! Я говорю не о каком-то конкретном земельном участке, а о решении о выделении участка, для возможности проведения полноценных занятий воспитанников клуба юных моряков, в общем. Какой смысл в участке расположенном , например ,в районе улицы Коллективная, или Молодёжная? Где там выход к морю? Вот я о чём. А умением манипуляций по земельным, финансовым и др.важным вопросам жизнедеятельности, города нашим некоторым гордэпам не занимать. Аминь.

 • 2 Серпня 2020 о 19:48
  Permalink

  Раз уж такая тема, то есть вопрос.
  А кому принадлежит участок берега в месте где расположена база кайтсерферов?
  На каком основании там перекопаны дороги ведущие к морю? Самоуправство или частная собственность?

  • 3 Серпня 2020 о 06:23
   Permalink

   Berezin, земля там в комунальній власності. Деяка ділянка в оренді, проте все одно залишається в комунальній власності.
   Ніхто не має забороняти дістатися до узбережжя.

   • 3 Серпня 2020 о 06:29
    Permalink

    Berezin:”На каком основании там перекопаны дороги ведущие к морю?” (с)

    Зустрічне питання: “А на якій підставі маємо корумпованих можновладців, які “випадково” не помічають як шахраї та наркоділки роблять те, що ви побачили? 🤔

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: