З введенням воєнного стану у ОДА закликали населення не панікувати

22:07

26 листопада о 18:00 голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв через ЗМІ звернувся до жителів Херсонської області з проханням не панікувати: «Оскільки від того, як ми зараз з вами згуртуємося  навколо нового виклику – зухвалої агресії Російської Федерації в Азовському морі – залежить подальше майбутнє України.

Ми тримаємо на постійному контролі інформацію, яка надходить до нас з Генерального штабу ЗС України. Щойно завершилася Рада оборони Херсонської області за участю всіх представників правоохоронних органів і силових структур. Було прийнято такі рішення:

1) у випадку введення воєнного стану Верховною Радою України вжити заходів згідно з типовим планом оборони, який розроблений та затверджений у межах Херсонської області;

2) всім керівникам і представникам правоохоронних органів, силових структур, органів місцевого самоврядування, департаментам мобілізаційної підготовки та охорони здоров’я і т.д. актуалізувати плани заходів з урахуванням актів агресії, які є в Азовському морі і можливих подальших сценаріїв загрози;

3) щойно була заява Президента України Петра Порошенка. Він підтвердив, що воєнний стан у країні вводиться на 30 діб з 9-ї ранку 28 листопада, який не обмежить права громадян, а торкнеться лише військових. Це робиться для того, щоб уникнути  будь-яких спекуляцій на темі виборів.

4) через ЗМІ ми хочемо сказати найголовніше нашим громадянам: не панікуйте та не розповсюджуйте істеричні настрої! На сьогоднішній день план мобілізаційної підготовки та введення воєнного стану в Україні стосується перед усім військових підрозділів  та правоохоронних структур. Саме для того, щоб актуалізувати свої дії і посилити заходи охорони безпеки, мобілізаційні плани, поповнити комплект військових».

Підсумовуючи, Андрій Гордєєв зазначив, що на території Херсонщини достатня кількість військових, аби уникнути можливої агресії з боку РФ: «Постійно ведеться моніторинг. Ми у будь-якому разі будемо бачити все на упередження. Якщо введеться воєнний стан, то треба оперативно реагувати на прохання військового командування. Відкрита ескалація конфлікту, як мінімум, свідчить про те, що Росія намагається взяти Азовське море під повний контроль. Україна розглядає напад російських військових на кораблі Військово-Морських сил України в районі Керченської протоки як акт агресії. Тому ми маємо бути готові до найгірших сценаріїв і дати відсіч ворогові у будь-який час!»

«Питання щодо часткової або повної мобілізації як на території Херсонської області, так і по всій Україні поки що не стоїть. Збройні Сили України мають достатньо сил та засобів, аби стримати агресію Російської Федерації», – зазначив військовий комісар Херсонського обласного військового комісаріату Ігор Буднік.

Засідання Ради оборони Херсонської області заплановано на завтра, 27 листопада.Автор: Гуськова Елеонора

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

One thought on “З введенням воєнного стану у ОДА закликали населення не панікувати

 • 27 Листопада 2018 о 00:31
  Permalink

  Одразу попереджаю як будуть діяти колабораціоністи;:

  1. Під час воєнного стану саботуватимуть вжитття заходів згідно з типовим планом оборони, який розроблений та затверджений у межах 

  2. Деякі керівники та представникп правоохоронних органів, силових структур, органів місцевого самоврядування, департаментам мобілізаційної підготовки та охорони здоров’я і т.д. замовчуватимуть справжні плани заходів з урахуванням актів агресії, які є в Азовському морі і можливих подальших сценаріїв загрози;

  3. Намагатимутьякнайширше розповсюджувати  будь-які спекуляції на темі виборів.

  4. Розповсюджуватимуть паніку та істеричні настрої. Розповідатимуть брехню про те, що план підготовки та введення воєнного стану в Україні стосується перед усім звичайних мирних громадян, щоб загарбати до військоматів навіть тих людей, хто звільнений від служби в армії. Навіть згадають про будь якихядівчат, яких теж будуть забирати на фронт і таке інше.

  P.S. Я це все не вигадую, бо чула власними вухами та бачила власними очима як це вже роблять деякі можновладці!

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: