Досягнення учнів Генічеської ШЕВ

загрузка...

19 квітня в місті Херсон проходив І Відкритий міський конкурс солістів-піаністів «Бароко і сучасність», який запросив до себе учнів шкіл естетичного виховання області.

Його організаторами виступили:  управління культури Херсонської міської ради та Дитяча музична школа №4. У конкурсі брали участь учениці Генічеської ШЕВ, які продемонстрували свою виконавську  майстерність.

За підсумками журі диплом І ступеня та диплом «За краще виконання твору Баха» отримала Сергєєва Ксенія. Сафронова Софія стала дипломантом ІІ ступеня, а також привезла додому диплом « За краще виконання твору українського композитора». Підготувала юних піаністок до конкурсу їх викладач – Інна Валеріївна Міжура.

20 – 22 квітня в місті Запоріжжя проходив III відкритий Всеукраїнський конкурс баяністів-акордеоністів “Баянне коло на Запоріжжі”, який проводився на базі Запорізького музичного училища імені П. І. Майбороди.  У ньому  взяли участь музиканти з усієї країни. Вони виступали в різних вікових категоріях: від початківців до концертуючих  виконавців.

Гостем мистецького свята стала Надзвичайний і Повноважний посол Франції в Україні пані Ізабель Дюмон. На закінчення конкурсу   близько 150 музикантів різного віку зіграли «Запорізький марш» і вальс «Під небом Парижа» на острові Хортиця.

Серед талановитих музикантів – конкурсантів  був і учень Генічеської ШЕВ Денис Чучко, який отримав диплом учасника. Для цього конкурсу він разом зі своїм викладачем Анатолієм Івановичем Супруновим підготував нову програму.

20 квітня відбувся традиційний ІІІ обласний фестиваль юних талантів «Зіркова веселка», у якому брали участь викладачі та учні з 26 шкіл естетичного виховання Херсонщини. Учасників фестивалю привітали: заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Олександр Адамчик і директор Департаменту культури, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації Світлана Думинська .

У цей день слухачів очікував приємний сюрприз – виступ талановитих дітей разом з батьками та своїми викладачами. Ідея проведення цього мистецького заходу належить заслуженому працівнику культури України, директору КУ «Обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв» Херсонської обласної ради Олені Миколаївні Радовій.

Гучними оплесками слухачі зустрічали інструментальний ансамбль викладачів та учнів Генічеської ШЕВ (керівники: Сердюк Л.О., Козачок Є.О.), Григорія Фіногенова (викладач Непомящій Ю.В.) та дует скрипалів  у складі: Еміратлі Хатідже Русланівна – Еміратлі Рустем (Новоолексіївська ШЕВ), а також танцювальний колектив  Риковської ШЕВ. Усі учасники обласного фестивалю отримали дипломи, а їх керівники грамоти. Так відбулось свято музики  та дитинства. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: