Олександр Прихненко презентував фотоальбом “Генічеськ – це Україна”

Нещодавно в світ вийшов  9 фотоальбом Олександра Прихненка «Генічеськ – це Україна». У нього увійшли фотографії, які автор зробив протягом 2014-2018 років. Саме у той час, коли люди згуртувалися і в прикордонному районі довели, що держава єдина, а любов до неї вимірюється не гучними словами, а вчинками.

19 березня в залі Генічеської мистецької школи відбулася презентація фотоальбому. Створюючи літопис нашого району, Олександр Володимирович залишає для нащадків історичні знімки, кожен з яких виражає ставлення митця до життя, людей і подій.

У фотоальбомі 5 глав: «Україна починається з тебе», «Кримські татари: довгий шлях на Батьківщину», «Наша країна-наші герої», «Майбутнє України», «Я-ми-родина-Україна».

Це видання має велике значення для патріотичного виховання підростаючого покоління.

Фотоальбом було видано за фінансової підтримки Генічеської РДА та Генічеської районної ради.

На презентацію прийшли друзі та шанувальники таланту Олександра Прихненка. Багато теплих слів на його адресу було сказано від голови Генічеської РДА Олександра Воробйова, заступника голови Генічеської районної ради Віктора Краєвого, керівника справами міськвиконкому  Ольги Осташевської, голови Херсонського регіонального Меджлісу кримських татар Ленура Люманова,  кадрового військового, учасника АТО Романа Приходька, засновника ГО «Волонтер» Василя Догана, голови районної організації УСВА Володимира Приходька, начальника Відділу освіти Генічеської РДА Ірини Попової, голови ГО «Патріот» Вадима Васильчука, Червонського сільського голови Олега Кульчицького, Олексіївського сільського голови Володимира Шарлая, Новодмитрівського сільського голови Віктора Сергєєва , начальника Відділу культури Генічеської РДА Вікторії Сухорукової, благочинного Генічеського округу, протоієрея  Іоанна Щербана.

У цей день  присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять мешканців нашого району, які ціною власного життя захищали цілісність України. У зали були присутні батьки  героїв – Ніна Олександрівна Сметаніна, Галина Іванівна Начосна, Анатолій Петрович Подгорний. Стоячи люди дякували їм за виховання дітей, справжніх патріотів України.

На презентації відбувався показ фотографій та інтерв’ю з людьми різного віку, які розповідали про те, чим їм подобається Генічеськ.  

Під час заходу лунали пісні у виконанні народного творчого об’єднання «Азовські зорі» РБК (керівник Микола Рябков), солістки Азовського СБК Катерини Колбасової, вокального ансамблю «Тоніка» Генічеської мистецької школи (керівник Тетяна Мартинець) та викладача цього навчального закладу Еміне Зіадінової.

Олександр Володимирович дарував свої фотоальбоми з автографом тим, хто був причетним до його видання та тим, хто став часткою історії нашого району, приймаючи участь у патріотичних акціях.

Також автор прочитав вірші зі своєї нової збірки «Покликання» та побажав усім подолати негаразди і корупцію , щоб збудувати  справжню демократичну державу. Олександр Володимирович зазначив, що тоді в Україні настане мир та злагода.

Організаторами заходу виступили: Відділ культури Генічеської РДА, Генічеська мистецька школа Генічеської районної ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: