Підбито підсумки третього тижня відеомарафону

загрузка...

2 травня — це  підсумковий день третього тижня відеомарафону “Красота врятує світ”, який проходив під гаслом  #люблюсвоюродину.

З 26 квітня по 2 травня  зареєструвалося 26 нових учасників.  Дуже  добре,  що з`явилися нові сімейні творчі колективи. Сімейне музичне тріо  Еміросанова Емінє, Еміросанов Лєнур, Еміросанов Мустафа   учні мистецької школи з смт Рикове. Сімейний фортепіанний дует:учень 2 класу Генічеської мистецької школи  Ємельяненко Олексій  та його мама. Творчий дует Ібрагімова Севіля та її брат Селім. 

А підтримку  глядачів  понад 100 лайків отримали 4 творчі колективи. Сестри Ізместьєви Анна та Устіна, які  мешкають уселі Петрівка й  виступали у нас  раніше,  але в дуеті ми їх пісні почули вперше (123). Еміратлі Еннан та Гузель — незвичайно юний  артистичний  сімейний дует з смт Новоолексіївки (134). Самойленко Суф‘ян, Самойленко Ервін, Самойленко Соф‘я (152).  Сімейний  дует Лебедєва  Юлія та її  концертмейстер Лебедєва Єлизавета Григорівна (163).

Також,  понад 100 лайків  учасники групи  надали таким виконавцям:  Бахтішаєва Таміла, Генеберг Анастасія, Врублевський Артем, Гапієнко Поліна,  Ібрагімова Севіля, Ізместьєва Анна, Кандиба Анастасія,  Лебедєва Юлія,  Левицька Софія,  Османов Таір, Підворчанська Валерія, Смірнова Надія, Сухонос Аніта,  Федченко Марія, Фурсенко Дар’я.  Сподобалася всім спільно робота  учнів класу “Декоративно-прикладне мистецтво” Риковської мистецької школи й викладача Гринюк О.А – реалізатора ідеї  відеоролику, що  об`єднав  9 талановитих учениць і їх мам. Окремо хочеться відзначити за авторські  вірші Мурзаєву Мавілє (с. Щасливцеве),яка  вже не в перший раз дарує  глядачам  свою творчість.

Дуже важливо, що під час проєкту звучать твори наших місцевих авторів. Тож, Кахраманов Іслам й Анюкстіс Іван,  учні Риковської мистецької школи, зіграли п`єси свого викладача  Володимира Григоровича Шкоди – нашого місцевого композитора.

Самойленко Ервін прочитав вірш, який написала завуч Стрілківської ЗОШ Кукол Наталя Миколаївна й посів 2 місце за підсумками  глядачів (161).        

А лідером цього тижня за лайками стали   трирічна Гапієнко Поліна, учениця Генічеської мистецької школи Лебедєва Юлія,  акомпаніатор і їх рідненька бабуся Лебедєва Єлизавета Григорівна (170).

Дякуємо за підтримку інформаційного спонсора нашого проєкту —   Генічеське інтернет-видання “Новий Візит” і публікуємо інформацію про учасників третього  тижня,  яким випали ті реєстраційні номери, що будуть відзначені  сувенірами від організаторів проєкту.

150   Фурсенко Дар’я, учениця Риковської   мистецької школи,  клас викладача Шмалько Т. А. (с.Азовське)

№ 160 Капралова Ірина, учениця  Риковської   мистецької школи,  клас викладача  Кешфедінової С.Е. (смт Рикове).

Вже  22 дні  талановиті діти радують нас творчістю. За кількістю та різноплановістю виступів  протягом трьох тижнів у нас є лідери, це — Белічко Олександра,  Довга Софія  й Лебедєва Юлія — талановиті учениці Генічеської школи естетичного виховання, які з перших  днів в проєкті визначилися як активні учасниці. Ми бажаємо їм успіхів, доброго настрою й очікуємо на нові відеоролики.

А ще ми хочемо сказати слова підтримки нашим  маленьким зірочкам, які роблять свої перші  кроки на сцені інтернет-простору: Аяр Заремі, Еміратлі Еннану,  Дубущак Андрію,  Камбурову Акіму,  Овсяннікову Георгію,  Слюсаренко Уляні, Стегурі Маргариті, Стрюковій Анні. Ми дуже сподіваємося, що  побачимо ваші виступи й надалі.

А також слова подяки нашим виконавцям тижня за чудові хвилини спілкування під час виконання музичних й вокальних творів, поетичних читань й творчих пошуків у малюванні. Головко Поліна, Гринюк Єгор, Громенко Лизавета, Дерев’янко Діана,  Капралова Ірина,  Колесникова Вікторія, Макаренко Елизавета, Машталер Максим, Пестрецова Вікторія, Романенко Анна, Рондар Надія, Сухонос Варвара, Угляр Дарина, ми чекаємо на подальші зустрічі з вами. 

Досить популярною цього тижня була  гітара й цікаві  виступи нам подарували: Волков Роман  та його муза –  чотирьох річна сестра  Стародубцева Анастасія, Баіров Олексій, Дорошенко Денис.

Взагалі, в групі  у нас вже майже 1700 учасників і ми маємо 46, 5 тис. переглядів.

А лідерство за підтримкою глядачів за підсумками трьох тижнів утримують: Рустем  Еміратлі з Новоолексіївки (439), сімейний  танцювальний дует  Коптєва Варвара та Алябьєва Софія (425),  Самойленко Ервін з села Стрілкове (414) та   Куліш Поліна з села Чонгар – 346 лайки.  Але у нас попереду ще один цікавий творчий тиждень, тому ситуація може змінитися.

Чудовий майстер-клас з виготовлення квітки червоного маку — символу вшанування пам’яті жертв Другої світової війни провела Оксани Гринюк, викладач Риковської мистецької школи. Це відео можна дивитися в групі й робити червоні маки для всієї  родини.  А ми будемо раді побачити цей символ під час виступів учасників  протягом четвертого тижня відеомарафону. Адже, як свідчать факти, Україна заплатила за Перемогу дуже високу ціну.  У Другій світовій війні загинуло майже 10 мільйонів українців. Українці зробили вагомий внесок у перемогу над нацизмом, ставши однією з націй-переможниць.

Шановні учасники групи, ми нагадуємо, що завершення відеомарафону «Красота врятує світ» відбудеться з 3 по 10 травня. Це буде Тиждень української культури. Чому? Бо 8 травня в Україні відзначається День пам’яті та примирення, а 9 травня — День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. А нація, яка шанує власну культуру й історію, має за що боротися й перемагати. Це дуже важливо розуміти сьогодні, коли Україна знов боронить рідну землю від окупантів.

То ж ми пропонуємо за допомогою творчості славити подвиги наших героїв Другої світової війни та всіх захисників України!

Що будемо знімати та показувати цього тижня:

1. Читання поезії: української та корінних народів України.

2. Читання авторських віршів дітей та їх батьків.

3. Виконання сучасних та класичних музичних творів (інструментальні композиції, пісні) українських та кримськотатарських авторів.

4. Презентація художнього та декоративно-прикладного українського народного мистецтва й проведення тематичних майстер-класів для дітей.

Хештег тижня: #Пам‘ятаємоПеремагаємо

За інформацією Риковської мистецької школи Генічеської районної ради Херсонської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: