Роботи нижньосірогозця Максима Немикіна в фіналі Всеукраїнського конкурсу Future Photo Days 2021

Серію фотографій Максима Немикіна обрали з поміж 212 учасників. Це перша — і така важлива перемога юнака.

Цьогоріч міжнародний фестиваль Odesa Photo Days вчетверте провів Future Photo Days — Всеукраїнський конкурс для підлітків, що цікавляться фотографією, повідомляє Нижні Сірогози.City

Скриншот з сайту thephotodays.orgСкриншот з сайту thephotodays.org

Організатори конкурсу надали молодим авторам з різних регіонів і міст майданчик для показу своїх робіт, аби підтримати і стимулювати підлітків розповідати свої історії за допомогою фотографії, а також віднаходити талановиту молодь і дати їй вихід на міжнародну аудиторію

Цього року у конкурсі взяла участь рекордна кількість учасників. Було отримано 212 заявок з 75 міст та містечок України, що більш ніж вдвічі, як попереднього року. Найбільш активними були Дніпропетровська, Київська та Львівська області, але заявки надходили з усіх регіонів України. Обрані серії 24 учасників потрапили до фіналу. З поміж них і роботи Максима Немикіна з Нижніх Сірогоз, який нині навчається у Київському національному університеті культури і мистецтв (КНУКіМ).

Ці роботи представлять на вечірньому показі у рамках Odesa Photo Days Festival 22-25 квітня 2021 року.

— Цьогорічні заявки приємно здивували високим рівнем: багато технічно якісних та композиційно виважених робіт. Радісно спостерігати за динамікою розвитку молодих авторів. З кожним роком росте конкуренція та все складніше потрапити до фіналу. Ми, в свою чергу, звертали увагу на цілісні серії-проєкти, які виділялися за своєю естетикою чи історією, — коментує цьогорічний конкурс директорка Odesa Photo Days Катерина Радченко.

Максим НемикінМаксим Немикін

— На конкурс я представив серію чорно-білих фотографій, які зняв у Нижніх Сірогозах, Запоріжжі та Києві, — розповідає Максим Немикін. — Деякі з цих світлин читачі сайту Нижні Сірогози.City вже бачили і могли оцінити.

Фотороботи представлені Максимом Немикін на Future Photo Days

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: