У Генічеській мистецькій школі відбувся фестиваль – конкурс «Зимові візерунки»

загрузка...

З 29 листопада по 1 грудня в Генічеській мистецькій школі проходив Х ювілейний Відкритий дитячий музичний фестиваль-конкурс «Зимові візерунки». Цей мистецький захід  вже став видатною подією в культурному житті Херсонської області.

Традиційно на початку зими до нашого міста приїжджають талановиті юні музиканти. У цьому році у творчому змаганні взяли участь понад 200 дітей віком від 5 до 11 років. Вони виступали в номінаціях: «Фортепіано», «Фортепіанні ансамблі»,  «Струнно-смичкові інструменти», «Духові та ударні інструменти», «Народні інструменти»,  «Академічний та народний спів», «Естрадний спів», «Ансамблі. Оркестри». 

Фестиваль –конкурс було започатковано у 2009 році. Вперше «Зимові візерунки» проводилися на шкільному рівні. З року в рік зростала популярність цього мистецького заходу, збільшувалась кількість його учасників. У 2013 році фестиваль – конкурс «Зимові візерунки» став Відкритим.  З цього часу він пригортає увагу до себе юних виконавців та їх викладачів.  Найбільша кількість учасників була у 2017 році, це понад 350 учасників з  Херсонської, Запорізької, Харківської, Сумської областей.

Маленькі таланти завжди  представляють цікаву програму, де звучать як зовсім нові, так і улюблені багатьма твори. А оцінюють їх майстерність відомі викладачі вищих навчальних  закладів.

За 10 років «Зимові візерунки» дали професійний старт багатьом талановитим виконавцям. На відкритті мистецького заходу, яке відбулося 29 грудня, юних музикантів привітали: голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов, голова Генічеської РДА Андрій Онищенко, заступник міського голови Ірина Попова,  голова журі, Заслужений працівник культури України, директор комунальної установи  «Обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв» Олена Радова, виконавчий директор Х Відкритого фестивалю-конкурсу «Зимові візерунки», директор Генічеської мистецької школи Тетяна Захарченко. Вони побажали музикантам продемонструвати свої найкращі здібності, забути про хвилювання та здобути перемогу. Ірина Миколаївна також зазначила, що міська рада завжди з задоволенням підтримує мистецький захід і у цьому році надає 50 подарунків для учасників. Під час відкриття фестивалю-конкурсу лунали пісні, демонструвалися фото учасників творчих змагань попередніх років.

У рамках фестивалю-конкурсу  директором Новоолексіївської мистецької школи Юрієм Непомнящим  було проведено майстер-клас для викладачів по класу духових та ударних інструментів.

Протягом трьох днів учасники мистецького заходу та слухачі поринули у світ класичної, сучасної та народної музики, почули цікаві твори у виконанні юних музикантів, творчо поспілкувалися один з одним, відчули оплески  слухачів, поради членів журі і на згадку  про свято отримали подарунки та буклети від спонсорів, які підтримують дитячі таланти.

На «Зимових візерунках» завжди панує щира та добра атмосфера. Усім переможцям, їх було 80, вручили статуетки й дипломи.

Компетентне журі оцінило майстерність юних виконавців і у цьому році Гран – прі отримали: Марія Богдан, учениця дитячої музичної школи №4, м. Херсон, яка виступала в номінації «Фортепіано» ІІ вікова категорія (викладач  Солгутовська Г.Л.)  та Майє Лукашук, учениця Генічеської мистецької школи, номінація «Естрадний спів» ІІ вікова категорія (викладач Мартинець Т.М.).

Дирекція Х Відкритого дитячого музичного фестивалю-конкурсу «Зимові візерунки»  та колектив Генічеської мистецької школи дякують за підтримку комунальну установу «Обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв» Херсонської обласної ради,  Генічеську РДА, Генічеську районну раду, Генічеську міську раду, Відділ культури Генічеської РДА, ГО «Батьківський комітет «Мистецтво в дітях» та постійних  спонсорів: депутата Херсонської обласної ради, директора фермерського господарства «Время» Валерія Черкашина, депутата Генічеської районної ради, Заслуженого працівника сільського господарства, директора ТОВ «Дніпро» Олександра Кістечка, фізичну особу-підприємця Ігоря Скуріхіна.

Ці люди творять добро для всіх, хто сприяє розвитку мистецтва та виховує нове покоління обдарованої молоді.

На протязі багатьох років фотолітопис фестивалю – конкурсу створює Почесний громадянин міста Генічеська, фотохудожник Олександр Прихненко. Його фотографії стали прикрасою у ювілейному буклеті фестивалю-конкурсу.

Мистецький захід завершено, а попереду у його учасників нові творчі змагання. Тому побажаємо їм успіхів.

Результати Х Відкритого дитячого музичного фестивалю-конкурсу «Зимові візерунки».

За інформацією Генічеської мистецької школи

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: