У Генічеській ШЕВ пройшов творчий вечір Інни Валеріївни Міжури

загрузка...

23 листопада в залі Генічеської ШЕВ було багатолюдно. Саме у цей день відбувся творчий вечір «Жити в музиці» викладача цього навчального закладу Інни Валеріївни Міжури. Тридцять років свого життя вона присвятила роботі з дітьми, щоб навчити їх грати на фортепіано та розуміти музику. Інна Валеріївна випускниця Генічеської дитячої музичної школи. Її першим викладачем була Наталя Володимирівна Сузанська.
До музичної школи маленьку Інну  привів батько, а мати з дитячих років розкривала їй чарівний світ музики. Потім було Херсонське музичне училище та Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Богдана Хмельницького. Це лише кілька сторінок з її життя, які завжди були наповнені творчістю та музикою.


З серпня 1988 року Інна Валеріївна працює викладачем. Колектив Генічеської школи естетичного виховання став для неї рідним. Зі сцени про себе вона розповідала з гумором та з любов’ю казала про своїх учнів, випускників й о людях, які надають їй натхнення для подальшої творчості. Вечір був теплим, сповнений приємними спогадами. Зі сцени лунали твори композиторів  А.Вівальді, В.Моцарта, Е.Гріга, С.Рахманінова, Р.Гліера, І. Дунаєвського, А.Петрова, П.Захарова, О.Білаша.

Інна Валеріївна виступала сольно та у складі фортепіанних ансамблів. Гучними оплесками глядачі дякували за кожний номер. У цей день разом з нею виступали: директор Генічеської ШЕВ Тетяна Анатоліївна Захарченко, артистка театру опери та балету, артистка Будинку органної музики Олена Келлер (Лук`яненко), яка приїхала із міста Дніпро, її випускниця, а зараз викладач Юлія Віталіївна Вольська, її колега Ірина Сергіївна Бубкіна, учениця Наталі Володимирівні Сузанської – Єлизавета Блінічкіна. Серця слухачів підкорили і учні – Сафронова Софія, Харламова Марія, Ксенія Сергєєва, Євген Голуб, Марк Смоляров, Влада Краєвая. Усі вони подарували багато приємних емоцій присутнім.

Інна Валеріївна у цей день не тільки грала, а ще і співала, подарував рідній матусі пісню.  Під час її виконання, люди у залі не стримували сліз, згадавши про своїх рідних. Усе було дуже ніжно і щиро.

А справжнім подарунком для Інни Валеріївни  став приїзд її сина Павла – соліста ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України. Він виконав три пісні, присвятивши їх матусі, дружині  і всім присутнім у залі жінкам.  На цьому вечорі відчувалась по-домашньому затишна, комфортна атмосфера, яка буває тільки у колі друзів.

Велику кількість квітів  та приємних слів подарували Інні Валеріївні учні, випускники, колеги,  а слухачі висловили побажання щоб такі зустрічі проходили частіше.

Фото: Олександр ПрихненкоЯкщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: