У Генічеському районі діти відправились у незвичайну подорож

загрузка...

17:39

Міжнародний день дитячої книги — свято, встановлене з ініціативи Міжнародної ради дитячої книги. Ця дата, починаючи з 1967 року, відзначається 2 квітня — в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена.

Цього року у книгозбірнях нашого району проводився тиждень дитячої та юнацької книги, під час якого бібліотекарі організовували для дітей тематичні виставки, конкурси та розважальні програми присвячені найкращим книжкам світу.

Саме з цієї нагоди 10 квітня у незвичайну подорож «По сторінках дитячих книжок» відправилися діти Новогригорівської ЗОШ разом з організаторами свята – сільським бібліотекарем Юлією Шишкіною та директором СБК Ольгою Новицькою. А в дорогу з собою мандрівники взяли коштовний багаж: жарти, пісні й танці, увагу та гарний настрій.

Кмітливості, натхнення та оптимізму під час мандрівок разом з героями улюблених казок дітям побажали: Новогригорівський сільський голова Ігор Солоп, начальник Відділу культури Генічеської РДА Вікторія Сухорукова та директор центральної районної бібліотеки Генічеської районної ради Віра Стрельцова.

Вони передали заступнику директора з виховної роботи Ганні Будій для шкільної бібліотеки картину місцевого художника Володимира Шпака, яку він створив за мотивами відомої української казки «Жив-був пес», пригостили солодощами всіх учасників заходу та поповнили книжковий фонд сільської бібліотеки дитячою літературою.

Директор Новогригорівської ЗОШ Антоніна Мельник подякувала організаторів районного заходу за змістовну святкову програму та зазначила, що колектив школи завжди готовий для проведення сумісних цікавих і творчих зустрічей.

Дуже хочеться, щоб дорослі не забували, що дитяча книга — це не просто література, коли всім смішно, цікаво або яскраво. У казках та невеличких оповіданнях, перш за все за допомогою художніх образів, які зрозумілі дітям, розповідається про життя людей та тварин, коли можна побачити картину світу в різних ситуаціях. А прочитана ласкавим маминим голосом історія – це найкращий заспокійливий засіб для малюка.

Тож, дуже важливо, щоб книга була добрим другом у кожній родині, тому що спілкування й сумісне обговорення казок стимулюють інтерес дитини до самостійного читання, розвивають уяву і поповнюють словниковий запас. Адже саме казка з раннього віку дає людині надію, що якщо герой справився зі своєю складністю, то і в нього обов’язково все вийде.

Захід пройшов за підтримки Відділу культури Генічеської РДА, Генічеської центральної районної бібліотеки Генічеської районної ради, педагогічного колективу Новогригорівської загальноосвітньої школи. Організатори щиро бажають, щоб у всіх бібліотеках було більше цікавих книжок для читачів та більше цікавих читачів для книжок.

За інформацією Відділу культури Генічеської РДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: