У нашому місті виступив камерний оркестр “Гілея” з учнями шкіл естетичного виховання Генічеського району

загрузка...

Наприкінці травня в нашому місті традиційно проходить виступ учнів Генічеської, Риковської та Новоолексіївської  ШЕВ у супроводі лауреата Всеукраїнських конкурсів, камерного оркестру Херсонської обласної філармонії «Гілея».

Вперше такий концерт відбувся у 2011 році в Генічеській ШЕВ. І з того часу  він став видатною подією в музичному житті нашого міста. Диригент камерного оркестру «Гілея» Владислав Бєлявський підготував усі партитури та зробив аранжеровки  п’єс, які виконали видатні й юні музиканти.

Серед виступаючих були учні , які на протязі навчального року неодноразово ставали переможцями музичних конкурсів різного рівня та володарями Гран-прі. Перед початком концерту була лише одна репетиція і це говорить про майстерність диригента, професіоналізм викладачів та працьовитість юних музикантів. Слухачам представили цікаву програму, до  якої увійшло 27 п’єс  відомих класичних та українських композиторів.

У цей день виступили фортепіанні ансамблі: Семенець Еріка-Семенець Домініка, Сафронова Софія-Харламова Марія, Явдик Діана-Яницька Анастасія, Дригула Кирило-Триказюк Софія, Блінічкіна Єлизавета-Сергеєва Ірина, тріо домристів у складі: Козачок Світлана Вікторівна -Перепросова Вікторія – Асанов Ельдар, дует скрипалів: Камбурова Аліє Рустемівна-Емірасанова Емінє, а також солісти: Лебедєва Юлія, Могилевський Кирило, Головко Поліна, Генеберг Анастасія, Перепросова Вікторія, Триказюк Софія, Семенець Еріка, Белічко Олександра, Довга Софія, Жаркова Дар’я, Лосевичев Данило, Сімонова Вікторія, Кравченко Наталя, Кіт Варвара, Івахненко Валерія, Зюзін Олександр, Меметов Еміль, Блінічкіна Єлизавета, Сібілєва Олена, Курдюк Єлизавета.

Їх підготували викладачі: Захарченко Тетяна Анатоліївна, Лебедєва Єлизавета Григорівна, Сердюк Людмила Олександрівна, Гак Валентина Анатоліївна, Набока Наталя Дмитрівна, Жернова Людмила Миколаївна, Козачок Світлана Вікторівна, Лущан Валентина Яківна,  Шкроб Ольга Анатоліївна, Міжура Інна Валеріївна, Сузанська Наталя Володимирівна, Камбурова Аліє Рустемівна, Кіт Олександр Миколайович, Матюшкіна Людмила Сергіївна, Козачок Євген Олександрович.

Концерт «Гілеї» з юними музикантами, як і завжди, пройшли з великим успіхом. Диригент Владислав Бєлявський подякував всім, хто розвиває дитячі таланти та зазначив, що колектив Генічеської ШЕВ робить багато для збереження культури й музичних традицій нашої держави і виховує справжніх музикантів.

На адресу камерного оркестру «Гілея» прозвучало багато теплих слів від начальника  відділу культури Генічеської РДА Сухорукової Вікторії Анатоліївни, яка передала  Херсонській філармонії календар «Генічеський район  – 2018», оформлений фотографіями Прихненка Олександра Володимировича, члена Національної спілки фотохудожників України. Автор, який був присутнім на концерті, подякував диригенту за підготовлену програму і подарував свій новий фотоальбом «Генічеськ фантастичний».

Директор Генічеської ШЕВ Захарченко Тетяна Анатоліївна зазначила, що такі культурні заходи залишають найяскравіші враження від спілкування з прекрасним та надають дітям можливість для творчого зростання.

Слухачі отримали естетичне задоволення від класичної  та української музики, яка звучала наживо і  дякували камерному оркестру «Гілея» бурхливими оплесками.

Так в Генічеську пройшло ще одне свято музики та дитячої творчості.

Фото Олександра Прихненка

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: