В Генічеському районі пройшли творчі змагання

загрузка...

В перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім’я і дитина — це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.   В перший день літа, на початку  канікул, культурно-освітніми закладами  організовуються  веселі розважальні програми та святкові концерти, а батьки зазвичай проводять цей  день з дітьми, щоб  порадувати їх  подарунками, солодощами  та атракціонами в парках.  Але в умовах адаптивного карантину святкові заходи були обмежені. Тому  в онлайн-просторі, за ініціативи голови Генічеської районної ради Андрія Євстратова,  з 27 травня по 2 червня проходили  “Творчі змагання концертних програм”.

Всього до проєкту долучилося  32 учасники  з м. Генічеська, смт Рикове, смт Новоолексіївки, с. Павлівки, с. Щасливцеве, с. Генічеської Гірки, с. Стрілкового, с. Чонгара, м. Глухів Сумської області, м. Запоріжжя, м. Дніпра,м. Токмак Запорізької області.

 Відеоконцерти представили  мистецькі школи,  районний Палац творчості дітей та юнацтва,  загальноосвітні школи та  сільські Будинки культури.  Також на конкурс  було надано презентації учасників образотворчих та театральних  студій,  сольні та сімейні концерти,  цікаві творчі програми  й слайд-шоу.

Оргкомітет проєкту дякує всім за участь  й оголошує умови підбиття підсумків. Перегляд відеороликів та голосування за кращі програми будуть проходити до 20:00 години 7 червня  в групі: Творчий відеомарафон “Красота врятує світ”.  Але голоси глядачів та їх відгуки — це не єдина умова для визначення кращих програм, тому  ще буде проведено брифінг з учасниками конкурсу та представниками ЗМІ,  під час якого організатори та спонсори визначать й  нагородять переможців.

Нагадуємо, що організатор відомарафону “Творче змагання концертних програм” до Дня захисту дітей — Генічеська районна рада, головний спонсор —  Благодійний   фонд Альберта Черепахи, інформаційний спонсор — Генічеське інтернет-видання “Новий Візит”, а організаційна та технічна  підтримка здійснюється  адміністративною групою Риковської мистецької школи Генічеської районної ради Херсонської області.

Бажаємо наснаги й мудрості батькам та  педагогам серця яких сповнені любові до дітей. Миру й злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! 

За інформацією Риковської мистецької школи Генічеської районної ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: