Визначилися переможці відеомарафону “Красота врятує світ”

загрузка...

Відеомарафон  “Красота врятує світ” проходив з 11 квітня по 10 травня  на ФБ.

     Організатором проєкту виступила  група  адміністраторів  Риковської мистецької школи  за підтримки  голови Генічеської районної ради Андрія Євстратова та  головного спонсора — Благодійного   фонду Альберта Черепахи.

    На участь у відеомарафоні надійшло 191 заявка. Але були не тільки сольні виступи, ще представлялася творчість сімей, або  надавалися змонтовані ролики  від  дитячих колективів, тому до проєкту долучилося понад  250 дітей різного віку.

    Незвичайність  творчої роботи була  в тому,  що родини створювали відео в умовах карантину.  Тож  експериментували всі  — організатори та учасники.  Тому  проєкт  розроблявся й  доповнювався протягом 4 тижнів та  проходив під різними гаслами. А ще, для організації спільного дозвілля дітей та дорослих, проводилися  цікаві  майстер — класи.

    Всього до групи  надійшло понад  600 відео,  де   діти представили свої таланти.  Переможці відеомарафону,  як це було оговорено умовами, визначалися за  підсумками  голосів учасників групи   — це  сумарні лайки за всі чотири тижні проєкту. Але організатори  зважували  ще  на загальну кількість відео,  підтримку глядачів протягом кожного тижня окремо,  участь всією  родиною,  різноплановість виступів й   дотриманість номерів відповідно визначеної  тематики.

Дякуємо за підтримку інформаційного спонсора нашого проєкту —   Генічеське інтернет-видання “Новий Візит”й надаємо інформацію про переможців, на яку всі чекають.

Дипломами переможців та грошовими преміями від головного спонсору відеомарафону  буде відзначено 12 учасників.

ГРАН — ПРІ

1.Творча сім`я  села  Стрілкове:  Самойленко Ервін, Самойленко Суф’ян,  Самойленко Соф’я

1 місто:

1. Лебедєва Юлія, м. Генічеськ

2.  Творча сім`я  села Щасливцеве:  Мурзаєва Мавілє, Мурзаєва Мєр`єм,  Мурзаєва Аділє та їх батько Мурзаєв Ельдар Сеїт – Умерович

3.Сейтаблаєв Едем, смт Новоолексіївка

4. Творча сім`я  смт Новоолексіївка:  Еміратлі  Рустем, концертмейстер Еміратлі Хатідже Русланівна, Еміратлі Еннан, Еміратлі Гузель

2 місто:

1.  Гапієнко Поліна  (3 роки), концертмейстер Лебедєва Єлизавета Григорівна, м. Генічеськ

2. Белічко Олександра, м.Генічеськ

3. Довга Софія, м. Генічеськ

4.  Творча сім`я  села Щасливцеве: Лукашук Майє,  Лукашук Заріна

3 місто:

1. Творча сім`я села Павлівка: Сухонос Варвара, Сухонос Аніта,  Сухонос Софія  (2 роки)                                                                                                                                                 2. Творчий сімейний дует села Петрівка:  Ізместьєва Анна, Ізместьєва Устіна  

3. Учні класу образотворчого мистецтва Риковської мистецької школи

 Генічеської районної ради Херсонської області  – за    колективну  творчу  діяльність  дітей. Викладач  Гринюк Оксана Анатоліївна.

      В  номінації  “Надія виконавського мистецтва”  призами  від  Благодійного   фонду Альберта Черепахи за сольні виступи будуть відзначені  діти віком до  7 років. Спеціальні призи від спонсора також отримають понад 20 сімей з різних населених пунктів нашого району, які взяли  участь у відеомарафоні.

      Сувенірами  від організаторів буде відзначено  29 учасників  за призовими номерами реєстрації,  а також додатково — учасників,  які були переможцями за  підсумками  різних тематичних  тижнів.

      Організатори та спонсори потурбувалися, щоб ніхто  не залишився без уваги. Тому всім іншім  учасникам під час проведення  заходів  будуть  вручатися  Дипломи й солодощі. 

       Також хочеться сказати слова подяки та відзначити   наших однодумців,  які   долучилися до проєкту  та надавали нам підтримку у вирішенні різних організаційних питань,  або  розміщували відео  учасників.  Це  Лебедєва Єлизавета Григорівна,  заступник директора з навчальної роботи Генічеської мистецької школи Генічеської районної  ради,  Наталія Лебедєва,  Юлія Довга,  Тетяна Белічко,  Таірє Османова,  Світлана Квасова,  Тимур Аджибіляков та інформаційний спонсор — Геннадій Осьмак.

     Ми всі чекаємо, коли буде скасовано  карантинні обмеження на   проведення заходів за участю дорослих та дітей  й  одразу повідомимо про час та місце  нагородження учасників на концертних майданчиках  у місті Генічеську,  смт Рикове,  смт Новоолексіївка  та селі Щасливцеве.

    Учасникам відеомарафону,  які  мешкають в інших містах : м. Херсон, м. Запоріжжя,  м. Мелітополь  та  м. Токмак Запорізької області, м. Одеса,  м. Кривий Ріг Дніпропетровської області, м. Скадовськ Херсонської області,    м. Глухів Сумської області, поштою буде  надіслано  Дипломи та книжки — видання  наших місцевих авторів. А колектив ліцеїстів 1-А класу Глухівського  ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, що був зареєстрований за призовим  № 190,  ще   відзначається спеціальним призом від організаторів.

      Подяками  голови Генічеської районної ради Андрія Євстратова будуть нагороджені також викладачі мистецьких й загальноосвітніх  шкіл  та керівники колективів,  які сприяли  розвитку дитячої творчості й музичного мистецтва протягом відеомарафону.

      Цей проєкт  сподобався і дітям, і дорослим.  Та ще раз надав змогу побачити, що тільки разом, в спільній співпраці  навчальних закладів, сім`ї, влади та меценатів  можна  допомогти талановитим дітям розвиватися та шукати нестандартні підходи для вирішення будь-яких завдань.

      Відомий український філософ  й  поет Григорій Сковорода писав:  «Пізнай свій край… себе, Свій РІД, свій народ, свою землю — і ти побачиш шлях у життя. Шлях, на якому найповніше розкриються твої здібності. Ти даси йому продовження, вторувавши стежину, із тієї стежини вже рушили у життя твої нащадки. І також будеш ти».

За інформацією Риковської мистецької школи Генічеської районної ради Херсонської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: