Заключний акорд пролунав для випускників Генічеської ШЕВ

загрузка...

25 травня в школах пролунав останній дзвоник, а в Генічеській ШЕВ відбувся випускний вечір «Заключний акорд».

За 60 років існування цього навчального закладу з його дверей вийшло багато випускників, які через все життя несуть любов до музики.

Швидко промайнув час і ось в вечірньому вбранні на подвір’ї  рідної школи зібралося 33 випускника, які на протязі 8 років  грали на музичних інструментах, співали, брали участь в концертах та заходах.  Позаду іспити, а попереду  перед ними будуть відкриті двері багатьох музичних училищ. Не всі випускники оберуть професію пов’язану з музикою, але отримані ними знання допоможуть їм на життєвому шляху.  

З  щирими словами до випускників та учнів  звернулася директор Генічеської ШЕВ Захарченко Тетяна Анатоліївна, яка підвела підсумок навчальних досягнень і подякувала викладачам та дітям за високі результати на  24 музичних конкурсах й фестивалях різного рівня. Почесні грамоти за  відмінне навчання, активну участь у культурно-просвітницькій діяльності школи отримало 72 учня, а випускникам вручили свідоцтва про закінчення навчального закладу. Звертаючись до них, Тетяна Анатоліївна побажала успіхів та досягти своєї мети.

Святковий вечір був теплим і добрим. На ньому згадали про те, якими були випускники, коли тільки прийшли до школи. Про це розповів маленькій фільм «Так все починалось…».  А  випускники подарували всім присутнім чудовий концерт, який доповнювали гумористичні номери зі шкільного життя  та  цікаві сценки.

У цей день виступили: Котлярова Катерина, Бєлєхова Анна, Золотухіна Софія, Каунов Дмитро, Немитов Владислав, Марченко Марина, Містюк Олександр, Сітхалілова Есма, Качан Софія, Сібілєва Олена, Чучко Денис, Данило та Микита Ігнатовичи, Калінін Володимир, Садовніков Юрій, Богдан Анастасія, Черновалова Анастасія, Курдюк Єлизавета, Гринчак Альона, Кравченко Єлизавета. Кожен з них продемонстрував не тільки музичні, а ще і артистичні здібності.

 Глядачі не стримували сліз коли від батьків та випускників лунали щирі слова подяки всьому колективу Генічеської ШЕВ.

Вже позаду дитинство, а попереду нові  шляхи. Все буде змінюватися в житті випускників, але гармонія музики й любов до рідної школи та викладачів назавжди залишиться в їх серці. 

Цей вечір підготували: Міжура Інна Валеріївна, Сердюк Людмила Олександрівна, Сергєєва Валентина Петрівна та випускники.

Фото Олександра Прихненка

 

 

 

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: