Жінки Генічеського району робили добрі справи

18:12

День матері — це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе у своїй душі єдиний і неповторний образ — образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що.

Вважається, що це свято — одне з найдавніших в історії людства. У нас воно прижилося порівняно недавно, але в деяких регіонах його відзначають роками. Так, вперше урочистості в День матері були організовані представниками української діаспори в Канаді на самому початку ХХ століття.

А з приходом радянської влади свято було заборонено. І тільки з 2000 року, зусиллями багатьох громадських організацій, свято вшанування матерів повернулося в Україну на державному рівні. Додаткового вихідного з цієї нагоди в українських мам немає, але тепер вони можуть розраховувати на привітання на вулицях міст, в соцмережах, по телебаченню і під час різних цікавих заходів.

У 2019 році День матері в Україні припадає на 12 травня. З цієї нагоди, напередодні свята, у селі Рикове пройшов районний захід, який об’єднав жінок Генічеського району у бажанні повчитися чомусь новому, виготовляючи вироби на майстер-класах, щоб принести радість дітям, яким ці витвори буде передано.

Зі святом присутніх привітав Партизанський селищний голова Олександр Галицький, який від виконкому селищної ради вручив подарунки сім’ї Тиць та організував солодкий стіл для всіх учасників заходу.

А Почесний громадянин міста Генічеська, член Міжрегіонального Союзу письменників, член Національного Союзу фотохудожників Олександр Прихненко присвятив жінкам вірші й передав свій новий фотоальбом «Земля і люди» до шкільних навчальних закладів села Догмарівка та селища Рикове.

Також до всіх чарівних жінок, які були присутні на творчій зустрічі «І доброта і теплота поєднана у серці мами», з вітальним словом звернулися: Чонгарський сільський голова Галина Коваль, Стокопанівський сільський голова Зоя Дядюшева та начальник відділу фінансового моніторингу діяльності комунальних закладів та підприємств Генічеської районної ради виконавчого апарату Генічеської районної ради Наталя Стегура.

Приєднуючись до благодійної акції, вони побажали всім натхнення, злагоди й плідного творчого спілкування.

Майстер-класи з виготовлення різних корисних й цікавих речей проводили: Оксана Гринюк майстриня з селища Рикове, Інна Голбай, керівник студії рукоділля Генічеського РБК, Надія Ліхачова, керівник народної студії декоративного розпису «Чонгар-сад», заслужений майстер народної творчості.

Всі працювали із задоволенням й зробили чудові прикраси для зачісок дівчат, обереги ляльки-мотанки, капелюшки для організації роботи по рукоділлю, а ще розписали дощечки для кухні та створили торти з соків й цукерок.

Всі сувенірні вироби буде передано до Сиваської спеціальної загальноосвітньої школи інтернат І-ІІ ступенів Херсонської обласної ради, де знаходяться діти, які потребують нашої спільної уваги та турботи.

А гарний настрій під час творчої співпраці підтримували: вокальний ансамбль «Музичні переливи» (Генічеський РБК), солістка Людмила Ульченко (Новоолексіївський СБК), ведуча Сафіє Емірасанова (Риковська ШЕВ) та звукооператор Євген Гринюк.

Начальник Відділу культури Генічеської РДА Вікторія Сухорукова, директор Риковської школи естетичного виховання Генічеської районної ради Аліє Камбурова та голова Генічеського райкому профспілки працівників культури Віра Стрельцова відзначили майстринь тортами й побажали, щоб світлом і добром відгукнулися в душах дітей турбота та наші щирі добрі наміри.

І не важливо хто ці діти – яких ми виховуємо самі, чи яким просто хочемо допомогти, адже у небайдужих людей чужих дітей не буває.

В акції прийняли участь жінки з восьми населених пунктів Генічеського району: Оксана Гринюк, Аліє Камбурова, Тетяна Тиць, Саліє Азмєєва, Олена Куталова, Селіме Кешфедінова, Шазіє Ісмаілова, Світлана Квасова, Ольга Палагнюк, Тетяна Калиночкина, Сафіє Емірасанова (смт Рикове); Людмила Мітічкіна, Наталя Чуприна, Світлана Широка-Кобець (с. Догмарівка); Зоя Дядюшева, Людмила Драмарецька, Сніжана Радченко(с. Стокопані); Надія Ліхачова, Галина Коваль, Олена Питерова, Наталя Кириченко (с.Чонгар), Сусана Ізмайлова (с. Генічеська Гірка); Галина Соколовська, Анна Соколова, Людмила Ульченко (смт Новоолексіївка); Ніна Швайко, Олександра Подборонова (с. Павлівка); Інна Голбай, Вікторія Сухорукова, Наталя Стегура, Віра Стрельцова, Ірина Стахієва, Наталя Тарасенко, Любов Скачкова, Ганна Решетар, Олена Олар, Галина Салова, Любов Толчева (м. Генічеськ).

Організатори заходу Відділ культури Генічеської РДА та Риковська школа естетичного виховання сподіваються, що такі зустрічі стануть традиційними та дякують за підтримку у розв’язанні організаційних питань Олександра Воробйова, Андрія Євстратова, Олександра Галицького, Галину Коваль, Катерину Бондар, Зою Дядюшеву, Надію Сорокіну, Альону Тютюнник, Ірину Бєлєхову, Сергія Стахієва.

За інформацією Відділу культури районної державної адміністрації

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: