Олександр Тулупов: Нашій команді вдалося залучити інвестицію на користь жителям району

загрузка...

Мер Генічеська Олександр Тулупов прокоментував виділення міською радою коштів для придбання автомобіля «Швидкої допомоги».

До міської ради надійшов лист від Обласного територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф з пропозицією щодо придбання автомобіля «Щвидкої допомоги» на засадах співфінансування. За інформацією головного лікаря Генічеської станції екстреної медичної допомоги В.Дронова, в середньому за рік станція виконує 13.5 тисяч виїздів за викликами до мешканців Генічеського району для надання екстреної медичної допомоги. Під час курортного сезону спостерігається зростання кількості викликів майже у 2 рази, що, в свою чергу, спричиняє значне підвищення навантаження на медичних працівників та автотранспорт. Тому придбання санітарного автотранспорту для потреб жителів не тільки Генічеська, а й Генічеського району є нагальною необхідністю. На минулій сесії міської ради депутатами було підтримано виділення 100 тисяч гривень з подальшою передачею субвенції до обласного бюджету на утримання закладу та реєстрації нового санітарного автомобіля. Таким чином, якщо зважити на те, що такий автомобіль коштує близько 2 млн. гривень, нашій команді вдалося залучити цю інвестицію на користь жителям району“, – цитує Тулупова сайт Генічеської місьради.

Читайте по темі:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
 •  
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

3 thoughts on “Олександр Тулупов: Нашій команді вдалося залучити інвестицію на користь жителям району

 • 23 Жовтня 2019 о 15:01
  Permalink

  Інвести́ція, капіта́льні вкла́дення (від лат. invest, вкладення коштів) — господарська операція, яка передбачає придбання основних фондів, нематеріальних активів, корпоративних прав та цінних паперів в обмін на кошти або майно.

  https://uk.wikipedia.org/wiki/Інвестиція

  Які нематеріальні активи, корпоративні права чи основні фонди були придбані міською радою? Витрата 100 тисяч грн є. Що натомість придбано міською радою?

 • 23 Жовтня 2019 о 20:13
  Permalink

  Puchuka! Давно заметил, что Вы человек образованный и эрудированный, и Ваш диплом об образовании, явно ,не “левый” ,а вот у мэра г.Геническа в этом вопросе наблюдаются чёткие пробелы . Ну не знает он правильных значений слов и терминов, которые иногда озвучивает сгоряча, а учиться ему некогда, так как он весь в “заботах” о благе горожан, а это “работа” трудная и неблагодарная, но неплохо оплачиваемая городским бюджетом. Кстати: (может я и ошибаюсь) жители города ,плательщики налогов, являются прямыми инвесторами чинуш городской мэрии . Аминь.

 • 23 Жовтня 2019 о 22:41
  Permalink

  “Кстати: (может я и ошибаюсь) жители города ,плательщики налогов, являются прямыми инвесторами чинуш городской мэрии .” (с)

  Нажаль, ви помиляєтесь. Якщо якийсь мешканець робить інвестицію в посадовця – це хабарництво, а не прямі інвестиції.
  У посадовця є обов’язки та повноваження, виконуючі які він за це отримує заробітну плату. Трудовий договір.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: