У Генічеську відсвяткували День медичного працівника

В Україні традиційно в третю неділю червня відзначають День медичного працівника. На передодні цього свята в залі Генічеської мистецької школи  приймали вітання з професійним  святом люди у білих халатах та усі, хто причетний до розвитку медичної галузі. Споконвіку більше за всілякі скарби та надбання цінується  здоров’я людини, а тому  медична професія  завжди є однією з найнеобхідніших.

Зараз у Генічеському районі працюють: центральна районна лікарня, центр первинної медико-санітарної допомоги, до складу якого входить 13 амбулаторій загальної практики сімейної медицини та 20 фельдшерсько-акушерських пунктів, Генічеська станція медичної допомоги, яка є частиною обласного територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

З вітальними словами до присутніх звернулися: депутат Верховної Ради України Сергій Хлань, голова Генічеської  районної ради Андрій Євстратов, заступник голови Генічеської РДА Гульнара Бекірова, міський голова Олександр Тулупов, головний лікар ЦРЛ Ельдар Фетієв, головний лікар центру ПМСД Леонід Торубар, медичний директор ЦРЛ Олена Ісакова.  Усі вони зазначили, що сьогодні для лікарів   непростий час, адже медицина перебуває на етапі реформування, але завдяки підтримці районної, міської, селищних й  сільських рад, коштів виділених з програми підтримки депортованих народів поповнюється матеріально-технічна база закладів охорони здоров’я, відкриваються нові амбулаторії. У Генічеську планується побудувати житловий будинок для медичних працівників, що надасть можливість розв’язати  кадрові питання. Вже завершено ремонт приміщення для денного стаціонару при Генічеській амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Але проблем існує ще багато, та  незважаючи на них, лікарі, медичні сестри, фельдшери кожен день виконують свої обов’язки і рятують людські життя.  

У цей день кращих медичних працівників відмітили грамотами та подяками.

Також подарунок вручили клініко-діагностичній лабораторії,  яка за рік проводить до 350 досліджень, обстежуючи пацієнтів, що звернулися за допомогою до лікарів. Тут працюють кваліфіковані  фахівці під керівництвом Ольги Жук.

У цьому році за показниками роботи кращою була відзначена Генічеська  амбулаторія загальної практики сімейної медицини, яка обслуговує 30 тисяч людей, а це мешканці міста та сіл Петрівка і Павлівка. Її завідувач Світлана Кулакова.

Подарунком для усіх став святковий концерт за участю викладачів та учнів Генічеської мистецької школи. На сцені виступили: Ольга Толчева, Ілля Черчевич, Софія Довга, Катерина Куцевалова, Владислав Немитов (викладач Тетяна Мартинець), Світлана Козачок, Еміне Зіадінова, Ірина Шапірко.

Вітаючи медичних працівників з професійним святом, хочеться їм побажати миру,  міцного здоров’я і добробуту. Нехай збудуться всі Ваші задуми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: