У Генічеську відбулися змагання з велоспорту пам`яті Валерії Прядка

загрузка...

22 вересня на стадіоні «Будівельник» ім.Тимофія Свиридова відбулися традиційні змагання з велоспорту пам’яті Валерії Прядка, які проводилися в рамках заходів, присвячених ювілейному Дню міста.

У цьому році лише 23 велосипедисти у різних вікових категоріях проявили свої спортивні  навички.

Перед початком змагань згадували про Валерію Прядка, яка загинула під колесами автомобіля, керованого п’яним водієм, про спортсмена Петра Корпуна, який виступав на змаганнях з велоспорту серед любителів і займав призові місця, про Тимофія Свиридова, завдяки якому у нашому районі багато уваги приділялося спорту, зокрема велосипедному.

Сергій Прядка подякував усім спортсменам за те, що пам’ятають про його доньку. «Ці змагання – це єдине, що я можу зробити в пам’ять про неї», – зазначив батько.

Учасників спортивного заходу привітали: міський голова Олександр Тулупов та голова ГО «Патріот» Вадим Васильчук.

Оцінювали майстерність спортсменів судді: Сергій Прядка, Сергій Ларін, Віталій Сіліванов, Вікторія Соловйова. Змагання були цікавими. Усіх спортсменів підтримували глядачі та батьки. 

І ось результати змагань.

Категорія «Діти»  (від 6 до 9 років). Дистанція 100 метрів. Серед  хлопчиків переможцями стали:1 місце – Сажнєв  Гордій (16 :79), 2 місце – Пузанов Іван (19:47),  3 місце – Джємілєв Юсуф (19:92). Серед дівчаток в цій віковій категорії найкращою була Багаєва Анастасія (18:03).

У категорії «Діти» (від 10 до 13 років) на дистанції 100 метрів серед хлопчиків у фінальному заїзді переможцями стали: 1 місце – Масло Михайло та Васильчук Володимир (14:91), 2 місце –  Косовцов Владислав (15:73). Серед дівчаток в цій віковій категорії  1 місце у Блик Анни (16:49).

Категорія «Підлітки» (14 – 17 років) . Дистанція 400 метрів. Переможцями стали: 1 місце –  Прядко Максим (46:72), 2 місце – Тищенко Іван (48:35).

Категорія «Любителі» ( від 18 і старше). Дистанція 400 метрів. 1 місце – Остащук Данило (42:32) , 2 місце – Колбасенко Володимир (47:22), 3 місце – Мазур Григорій (47:97). Серед жінок  у цій категорії переможцями стали: 1 місце – Корпан Світлана (1:01:02), 2 місце – Землянська Ганна (1:01:80).

Категорія «Професіонали» ( від 18 і старше). Дистанція 1 кілометр. Переможцями у цій категорії стали: 1 місце – Остащук Данило (1:50:95), 2 місце – Круглов Олексій (1:54:27), 3 місце – Круглов Валерій (2:01:97).

Дуже цікаві були дитячі змагання з дуатлону, які проводилися у нашому місті  вперше. Юні спортсмени (віком від 6 до 9 років) долали  дистанцію на велосипеді, а потім бігли цілий круг. Переможцями у цьому виді спорту стали: 1 місце – Кудряшов Данило та Сажнєв Гордій, 2 місце – Джємілєв  Юсуф, 3 місце – Пузанов Іван.

Усіх переможців Сергій Прядка відзначив медалями, а організатори змагань вручили їм грамоти.

У  цей день за волю до перемоги були нагороджені подарунками від ГО «Патріот» Владислав Генчєв, Чукаров Сергій та Карпюк Микита. Було відзначено  й найменшого учасника змагань – Кудрявцева Данилу.

Від міської ради  вручили подарунки найдосвідченішим учасникам – Корпан Світлані, Круглову Валерію, Костіну Миколі.

 А Почесний громадянин міста Генічеська  Олександр Прихненко подарував свої нові фотоальбоми Сергію Прядка та Данилі Остащуку.

По закінченню змагань активісти ГО  «Патріот» пригостили  учасників  соками та солодощами. Зміняються часи, але велосипед залишається одним з найкращих винаходів людства. А велоспорт – символом здорового способу життя.

Організаторами змагань виступили: Прядка Сергій, Генічеська міська рада, ГО «Патріот».

Фото: Олександр Прихненко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  •  
  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: