У Генічеську презентували стінку з художнім розписом

27 серпня у центрі міста відбулася презентація стінки з художнім розписом. Авторами цього проекту виступили: депутат районної ради, волонтер Василь Доган та місцевий художник Володимир Шпак, які  вирішили залишитися потомкам картину з зображенням старого Генічеська. Тут можна побачити рибацькі баркаси, депо, приморські вулиці.

У цей день згадувалась історія міста і багато розповідалось про те, що його розвиток безпосередньо пов’язаний з морем. На заході був присутній Іван Дем`янович Панкєєв, який понад 60 років працював у риболовецькому колгоспі «Рехвиля». Зараз йому 85 років, а він досі виходить у море. Іван Дем`янович мріє, щоб люди з повагою ставилися до рідного міста та Азовського моря, яке завжди було годувальником генічан. Василь Доган на заході  вручив подарунок відомому рибаку та капітану.

Свої вірші про Генічеськ читав Почесний громадянин міста, член Національної спілки фотохудожників України Олександр Прихненко. Також він подарував свої фотоальбоми Василю Догану та Івану Панкєєву.

Традиція прикрашати стіни була започаткована ГО «Патріот» у 2014 році на День молоді. Саме завдяки  активістам організації та  при підтримці міської ради, художників й відпочиваючих з`явилася  стіна з художнім розписом на міському пляжі.

У цей день слова вдячності пролунали на адресу учнів навчальних закладів Генічеська, а також переможців дитячого конкурсу «Фарби Приазов`я», бійців  АТО, які відпочивали на Арабатській Стрільці, архітекторів міста. Саме вони у різних куточках Генічеська розмальовували стіни, передаючи колорит нашого міста. Активісти ГО «Патріот» – Вадим Васильчук, Іван Осташевський, Сергій Тищенко, Карен Мартиросян, Володимир Гурковський  на згадку про свято подарували сувеніри місцевим художникам – Володимиру Шпаку, Лілії Коневій, Олександру Булашу, Сергію Григор’єву, Сергію Олешко.

А святковий настрій створювали: викладач Генічеської мистецької школи Анатолій Супрунов та випускниця цього навчального закладу Ольга Толчева.

 Усі присутні на святі сфотографувалися на фоні стіни і висказали побажання, щоб таких заходів у місті було більше, бо саме вони сприяють збереженню історії рідного Генічеська.

За інформацією ГО «Патріот». Фото: Олександр Прихненко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Підписуйтесь на групу "Новий Візит" в Viber

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: