Чи готові курортні Арабатка і Генічеськ до сезону 2021?

Ми вже неодноразово попереджали в своїх публікаціях, що одразу за весною буде літо, нарешті цей час настав. Неофіційно початок курортного сезону починається на травневі свята, про що ми писали в нашій статті, але, все ж таки, повноцінно і цілком офіційно сезон відкривають в червні. В багатьох туристів виникає питання, щодо ступені готовності курортів до сезону, тому в цій публікації ми спробуємо трохи прояснити ці питання.

Якщо ви ще вагаєтесь чи їхати до нас на відпочинок на початку літа, то дарма. Саме зараз в більшості рекреаційних закладів багато вільних місць, а ціна трохи нижче, ніж у розпал сезону. Медуз, яких всі так бояться, не чутно і не видно. Море встигає прогрітись до комфортних температур, але пекельної жарюки ще немає. В цей час відкривається більшість об’єктів туристичної інфраструктури, включаючи й пляжі, тому ви матимете можливість відвідати їх першими. Одні переваги і майже ніяких недоліків.

 Червень – це той місяць коли Арабатка вже працює на максимум. Якщо зовсім чесно, то хіба вам подобаються повністю забиті людьми пляжі, коли яблуку ніде впасти? А саме зараз на більший частині Арабатської коси можна спостерігати безмежній простір і мінімум людей. Хіба це не прекрасно?

 Місцеві пам’ятки не тільки доступні для відвідування, а й набувають своїх «фірмових» властивостей – особливо це відноситься до Рожевого озера, яке потроху набирає свого фантастичного відтінку. Цілющі Сиваські грязі вже давно розмерзлися і чекають саме на ваш приїзд. Термальне джерелогліцеринове і солоне озеро знаходяться в Стрілковому, якщо хтось забув.

 фото зроблене 3.06.21р

 Автомобілістів потішить той факт, що переважна більшість доріг, які ведуть до Генічеська і на Арабатку, приводяться в порядок, а то й повністю реконструюються, і це дуже гарна новина.

 Майже всі козирні ресторани, в яких ви можете спробувати смачнючі страви місцевої кухні, вже відкриті, і не просто так, а з оновленим меню. Хоча головне, щоб в тому меню залишались бички…чи по-генічеські чи по-азовські… Не суть і головне, що дуже смачні.

Якщо ви переймаєтесь тим, що нічим буде урізноманітнити своє дозвілля, то ви погано знаєте наш туристичний міні-регіон. По-перше вже повністю відкрився каяк-клуб «НА МОРЕ» в якому ви можете записатись на групові, або індивідуальні екскурсії на каяках та стати вправним «водієм» Sup-борда, або не стати – тут як потрафить. Але точно можна сказати, що більш цікавої екскурсійної програми, ніж похід на каяках в Сиваш, в Генічеську і на Арабатці ще немає(гостро тур з самогонкою поза конкуренцією, тому його не рахуємо!). А окрім цього ще й є можливість зустріти світанок або проводити його захід.

 З кожним днем наш курортній край все більше занурюється в літо. З’являються нові автобусні рейси і потяги. І так, окрім жартів, на Генічеський пляж і справді завезли пісок!

 Отже не треба довго думати, бронюйте номери і їдьте до нас – Азовське море і пляжі Арабатки чекають на вас!    

джерело: https://namori.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: