Туристичний відділ міськвиконкому відзвітував про свою роботу (відео)

10:24

На сесії Генічеської міськради депутати заслухали звіт про роботу відділу з питань підприємницької діяльності, розвитку туризму та промоції міста за період з 09.07.2018 р. по 30.01.2019 р.

Відділ був створений лише у минулому році, але його спеціалісти встигли виконати значну роботу.

Як проінформувала начальник відділу Тетяна Большакова, з метою налагодження туристичної інфраструктури, створення умов для задоволення туристичних потреб як населення міста, так і туристів була створена Міська програма з розвитку туризму у місті до 2020 року. Прийняли участь в таких вагомих туристичних подіях як Туристичний хаб на тему: «Розвиток туризму в умовах нових громад», «Туристичний бізнес форум Запоріжжя» та Херсонській інвестиційний форум «Таврійські горизонти» у місті Київ. На останньому заході в рамках панельної дискусії  нами було представлено презентацію на тему: «Урбанізація Генічеська – шлях до створення курортно-туристичного міста».

Також відділом було організовано та проведено два семінари з підприємцями Генічеського району, які задіяні в туристичній сфері, на теми: «Туристична галузь як пріоритетний напрямок соціально-економічного розвитку міста Генічеськ та Арабатської Стрілки. Створення регіональної концепції розвитку туризму» та «Практичні аспекти розвитку туризму в Україні». Спікерами в семінарах стали такі відомі особистості туристичної сфери України як Іван Ліптуга – Президент Національної туристичної організації України, Радник Першого віце-прем’єр-міністра економічного розвиту і торгівлі України, Сергій Підмогильний – координатор розвитку мережі Зелених шляхів Української асоціації активного та екологічного туризму, Олексій та Павло Білецькі – засновники Центру туризму та пригод ХерсON.

В липні на Першому Національному каналі вийшла передача «52 вікенди», присвячена темі туризму в місті Генічеську, в рамках якої в прямому ефірі пройшло інтерв’ю з мером міста Олександром Тулуповим, який презентував Генічеськ як найкраще місто для відпочинку.

Вперше в Генічеську в рамках святкування Дня міста проведено гастрономічний фестиваль на рибну тематику «Генічеськфішфест».

На даний час ведеться робота щодо створення бренду міста, розробці туристичних карт, буклетно-сувенірної продукції та навігаційних табличок с QR-кодами на найбільш вагомих туристичних пам’ятках міста.

Робота відділу у напрямку підприємницької діяльності складається в основному з наступних моментів:

 • надання дозволів на розміщення реклами. Протягом 2018 видано 54 таких дозволу.
 • організація провадження підприємницької діяльності та співпраця з підприємцями під час проведення ярмарок, святкових, урочистих масових заходів.
 • погодження зручних режимів роботи підприємств торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування.
 • надання консультаційної, інформаційної та іншої допомоги суб’єктам підприємницької діяльності (допомога у складанні звернень до міської ради, проведення семінарів, надання приміщення для проведення зборів, вирішення проблемних питань щодо благоустрою прилеглої території, оформлення найманих працівників та інше).
 • проведення інвентаризації та підтримка в актуальному стані дислокації об’єктів торгівлі, громадського харчування, обслуговування та здачі в оренду житла.
 • контроль за сплатою частки пайової участі у розвиток інфраструктури міста суб’єктами підприємництва. Кількість платників у 2018 році склала 58 осіб.

З 2019 року спеціалістами відділу будуть проводитись безоплатні групові та індивідуальні консультації з питань організації та провадження підприємницької діяльності в Генічеському Центрі зайнятості.

Надходження до бюджету від роботи відділу у 2018 році склали 83,6 тис. грн.

ВІДЕО:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

One thought on “Туристичний відділ міськвиконкому відзвітував про свою роботу (відео)

 • 31 Січня 2019 о 19:45
  Permalink

  Ну и дела творятся в нашем местечковом царстве-государстве! Оказывается у нас при горсовьете есть турыстический отдел. Открытие за открытием!

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: