В Новоалексеевке избили школьницу за хорошую учебу

загрузка...

00:06

На Херсонщине очередное проявление насилия среди подростков – одноклассники избили девочку, чтобы та «не была слишком умной».

На уроке в школе поселка Новоалексеевка на Херсонщине двое десятилетних оболтусов получили за свои ответы неудовлетворительные оценки, а знания их более усидчивой ровесницы оценили на отлично.

Это двоечники восприняли, как настоящее оскорбление в свою сторону…

И отомстили: после занятий избили девочку так, что ее пришлось везти в больницу с ушибами грудной клетки и спины.

Начальник Генического отдела Национальной полиции Сергей Балута говорит, что участников избиения пригласят для дачи показаний. Их действия не будут квалифицированы, как булинг – это уже не словесная травля, а нанесение телесных повреждений.

Но так как юный возраст еще не позволяет привлечь двоечников к уголовной ответственности, на их родителей составят административный протокол о ненадлежащем воспитании своих детей.

Уплатив немалый штраф, мамы с папами, возможно, растолкуют своим чадам, что надо не одноклассников за хорошие оценки бить, а самим их зарабатывать трудом и старанием.

Сергей ЯНОВСКИЙ Херсонцы

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

5 thoughts on “В Новоалексеевке избили школьницу за хорошую учебу

 • 17 Березня 2019 о 07:31
  Permalink

  Щось в цій публікації вочевидь не вистачає. Мене, навіть не цікавлять прізвища. Але:

  1. Два хлопця побили дівчину за те, що вона краще підготувалася до навчання.

  2. Цим хлопцям було по 10 років, але вони вже ввадали що бити дівчину доречно.

  3. В Новоолексіївці мешкає велика кількість кримських татар.

  4. Є різниця між вихованням в українських сім’ях та кримсько-татарських. Виховання  відношення чоловіків до жінок відрізняється.

  Висновок вочевидь. Мені зрозуміло до якого виховання належали 10-річні покидьки, які удвох скохли напад на одну 10-річну дівчину.

  А також зрозуміло чому можновладці не бажають деталізувати цей випадок.

 • 17 Березня 2019 о 10:18
  Permalink

  Не может с нормальной семьи будь даже ребёнок двоечником, взять и избить  другого ребёнка, да ещё и девочку. за 10 лет он должен был слышать не раз, что девочки это слабый пол что их нельзя обежать.
  А там видимо папа маму кудовчит как са**ку какуюто и они это замечают… 
  Ну и скорее всего это не первые их пакости… просто раньше не было с тяжкими последствиями!

 • 18 Березня 2019 о 19:55
  Permalink

  Слід зазначити, що інцидент стався в школі №2, в якій майже всі учні-діти слов’янської національності. Тому, перш ніж писати такі брудні коментарі, потрібно дізнатися що і як сталося насправді. І взагалі, що ви знаєте про виховання в кримськотатарських сім’ях … в них, на відміну від деяких, не прийнято ображати жінок і кидати людей похилого віку.

 • 18 Березня 2019 о 20:39
  Permalink

  animal: Слід зазначити, що інцидент стався в школі №2, в якій майже всі учні-діти слов’янської національності. Тому, перш ніж писати такі брудні коментарі, потрібно дізнатися що і як сталося насправді. І взагалі, що ви знаєте про виховання в кримськотатарських сім’ях … в них, на відміну від деяких, не прийнято ображати жінок і кидати людей похилого віку.

  Прочитавши ваш коментар зрозуміла, що ви чи відверто брешете, чи зовсім не розумієте про що кажете. 01

 • 18 Березня 2019 о 21:35
  Permalink

  Мені здається, що це ви абсолютно не розумієте, що пишете. Те, що сталося, дуже сумно. Але, до чого тут порівняння стосунків чоловіка і жінки в українських і кримськотатарських сім’ях. Перш, ніж писати, треба думати.

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: