Фабрика ТОВ «Агрофірма імені Шевченка» стабільно працює та розвивається

загрузка...

14:48:26

Багато людей на території міста Генічеська та далеко за його межами добре знають, люблять та постійно вживають томатну пасту торгової марки «Генічаночка», воду питну очищену газовану та не газовану «Аква Люкс», проте зовсім мало хто замислюється та знає як саме обстоять справи за парканом добре всім відомої фабрики.

Спробуємо трошки відкрити завісу таємничості та дізнатися, як саме обстоять справи в самому серці заводу із виробництва усіма улюбленої томатної пасти та води питної очищеної. Колишня Генічеська харчосмакова фабрика, а нині Фабрика ТОВ «Агрофірма імені Шевченка» працює на території міста Генічеська починаючи із 2001 року.

Починаючи із року свого заснування керівництво ТОВ «Агрофірма імені Шевченка» не уклінно та неухильно взяло курс на розвиток напрямку виготовлення найякіснішого та найсмачнішого продукту.

 Щороку на підприємстві підвищується заробітна плата, покращуються умови праці, оновлюється обладнання, модернізується технологія виробництва, проводиться повна реконструкція цехів, що дає можливість брати орієнтир не тільки на Україну, але і за її кордони.

  Так, продукція фабрики ТОВ «Агрофірма імені Шевченка», постійно експортується за межі України, що безсумнівно є свідченням європейської якості продукту . На підприємстві впроваджена і сертифікована Система управління безпеки харчових продуктів (НАССР), згідно ДСТУ ISO 22000: 2007 «Системи управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь-яких організацій харчового ланцюга (ISO 22000:2005, І DT).

Використання власних полів для вирощування томатів дозволяє ретельно слідкувати за якістю сировини на всіх етапах, що передують переробці – вирощування, збирання, перевезення та гарантувати якість сировини без використання генетично модифікованих продуктів.

 На сьогоднішній день фабрика виробляє томатну пасту ТМ «Генічаночка» наступним об’ємом: в скло банці масою нетто – 540 гр., 480гр.. Починаючи із 2014 року було встановлено італійське обладнання для виробництва та фасування томатної пасти в асептичні мішки масою 220кг.

 В 2017 році було проведено реконструкцію консервного цеху, встановлено нове обладнання, таке як сучасний автомат дозувально-наповнювальний, банкомийні машини, етикетувальна машина. Було замінено насоси по перекачуванню томатної пасти.

 В 2018 році будо встановлено обладнання із фасовки томатної пасти в пакети типу «сашет», масою нетто – 70гр.  Великим досягненням 2018 року можна вважати встановлення турбоекстрактору (протирки) італійської фірми, що підвищило виробництво продукту, дозволивши переробляти 300 тон томатів за добу замість 250 тон. Крім того, встановлення турбоекстрактору дозволило виробляти томатну пасту за європейським стандартом 30% сухих речовин (BRIX).

 Окрім основного напрямку, а саме виробництва томатної пасти, фабрика ТОВ «Агрофірма імені Шевченка» намагається розвивати інші суспільно корисні та потрібні напрямки. Починаючи із 2009 року на підприємстві розпочато виробництво води питної очищеної газованої і не газованої «Аква Люкс» в асортименті.

 Починаючи із осені 2017 року на підприємстві відкрито кіоск із розливу води питної очищеної, що дозволяє мешканцям міста, району та гостям нашого міста отримувати найякіснішу питну очищену воду, що проходить 6 ступенів досконалого очищення на найсучаснішому обладнанні виробництва США, за досить низькими цінами.

  І це не кінець, а лише початок шляху по підвищення якісних та кількісних показників підприємства. В планах у керівництва ТОВ «Агрофірма імені Шевченка» ще багато напрямків по розвитку та вдосконаленню переробки сільгосппродукції і дивлячись на вже пройдений шлях можна із впевненістю стверджувати, що всі поставлені задачі та висоти будуть неодмінно досягнуті.

Директор фабрики ТОВ «Агрофірма імені Шевченка» Валерій Сидоренко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися новиною
  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: