На енергетиків, які працювали на території смт Новотроїцьке, скоєно напад

Бригада енергетиків, згідно своїх службових обов’язків, працювала на одному із об’єктів фермерського господарства та здійснювала контрольний огляд приладів обліку. Відповідальна особа за енергообладнання фермерського господарства спочатку без заперечень згодився надати доступ до приладу обліку електроенергії.

Після встановлення інспекторами факту порушення Правил роздрібного ринку електроенергії, в законний спосіб вилучили два лічильника. Далі, на території об’єкта з’явилися власник господарства та до десяти невідомих осіб, які почали здійснювати моральний та фізичний тиск на енергетиків та погрожувати. З метою викрадення лічильників, як можливого доказу незаконного споживання електричної енергії, одному із інспекторів нанесли тілесні пошкодження та із застосуванням фізичної сили відібрали вилучені прилади обліку.

Про це повідомляє “Новий Візит” з посиланням на інформацію пресслужби “Херсонобленерго”.

Про кримінальне правопорушення відразу повідомлено до правоохоронних органів. На місце пригоди прибула слідчо-оперативно група та задокументувала всі обставини події. Далі справою займаються органи поліції. Наразі вживаються заходи щодо притягнення до кримінальної відповідальності встановлених осіб та організатора нападу. За вказаний груповий злочин із застосування насильства Кримінальним кодексом передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі до десяти років.

Юридичний споживач, на території господарства якого стався конфлікт, є потенційним порушником Правил роздрібного ринку електричної енергії, в частині її без облікового споживання. 

АТ «Херсонобленерго» наголошує, що працівники Товариства діють виключно в межах своїх повноважень, навіть коли обмежують енергопостачання чи фіксують порушення в актах, і як громадяни України перебувають під захистом Законів України. Будь-яке правопорушення відносно працівників «Херсонобленерго» буде мати правові наслідки передбачені законодавством.

Варто підкреслити, подібні напади на представників енергетичних компаній та фізична агресія відносно них трапляються дедалі частіше. Свою ворожість та неприязнь населення напряму пов’язує з підвищенням тарифів на енергоносії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Увага! Підписуйтесь на наш Телеграм-канал "Новий Візит"

Поділитися новиною
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

One thought on “На енергетиків, які працювали на території смт Новотроїцьке, скоєно напад

 • 23 Травня 2021 о 22:24
  Permalink

  Цікаво дізнатися що там за господарь такий, який дозволив скоїти напад на працівників «Херсонобленерго»…

  Прізвище часом не на літеру “Г” починається?

Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: